Меценати для освіти. ANDRMAX вчергове дарує обладнання майбутнім автомеханікам
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Меценати для освіти. ANDRMAX вчергове дарує обладнання майбутнім автомеханікам

Меценати для освіти. ANDRMAX вчергове дарує обладнання майбутнім автомеханікам

В умовах хронічного недофінансування державою професійно-технічної освіти справжню повагу і захват викликають ті комерційні та виробничі підприємства, які не відвертаються від проблем у «кузні кадрів», а всіляко підтримують підготовку майбутніх спеціалістів.

Прикладом такого бізнеса із соціальною відповідальністю можна назвати компанію «АНДРМАКС», яка в ролі мецената вже не вперше забезпечує студентам доступ до сучасних зразків гаражного обладнання, з яким їм доведеться мати справу в умовах реального виробництва.

Цього разу молодим майстрам, які проходять навчання в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва (БФКТБ) НТУ, дістався цілий комплект професійного обладнання: пістолет для підкачки коліс, магнітомеханічний захват, захисні накидки-чохли та потужний 20-тонний гідравлічним прес ANDRMAX. Обладнання та інструмент буде використовуватись на студентській станції технічного обслуговування, де молодь на практиці відточує професійні навички.

Меценати для освіти. ANDRMAX вчергове дарує обладнання майбутнім автомеханікам

Це вже не перший внесок ANDRMAX в розвиток матеріально-технічної бази БФКТБ, який допомагає додати позитиву та мотивації у нелегкі часи епідемії та локдаунів.

Тому керівництво і колектив навчального закладу висловлюють безмежну вдячність компанії «АНДРМАКС» та особисто її керівнику А. Максименку не лише за подароване сучасне професійне обладнання та інструмент, але й також за розуміння і підтримку в питанні забезпечення належних умов для проведення на високому рівні освітнього процесу в БФКТБ НТУ та якісної підготовки фахівців.

Меценати для освіти. ANDRMAX вчергове дарує обладнання майбутнім автомеханікам

Слід відзначити, що завдяки такій допомозі від провідних імпортерів та постачальників обладнання України, до яких належить і ANDRMAX, коледж у місті Бар має одну з найкращих та найсучасніших матеріально-технічних баз, що дозволяє його вихованцям регулярно перемагати на професійних конкурсах та змаганнях. А це – найкраще свідчення того, що після випуску у галузі австосервісу з’являться талановиті, майстерні і мотивовані молоді автомеханіки із вправними руками та світлими головами.

Така соціальна політика, яку проводить ANDRMAX – це гра «в довгу». Окрім шляхетної мети надати можливість юним механікам відчути себе в ролі професіоналів, вона має і цілком виправдані стратегічні цілі: знайомство із брендом, формування позитивного образу марки та виховання лояльності до неї. Лише час покаже, чи принесе вона безпосередньо матеріальну віддачу, але безперечно, що фундамент, який закладається зараз матиме позитивний вплив на загальне зростання кількості професіоналів в галузі, якого так потребує ринок. І це є взірцевим прикладом для наслідування.

Більше інформації про компанію ТОВ «АНДРМАКС», офіційного імпортера ANDRMAX в Україні, читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое