Bosch розширив фунціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностики
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Bosch розширив функціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностики

Bosch розширив функціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностики

Сьогодні кожна третя автомайстерня в Європі використовує ESI [tronic] – комплексне програмне забезпечення від Bosch – для мультибрендової діагностики легкових автомобілів, малотоннажного комерційного транспорту, вантажівок і позашляховиків. Загальна кількість користувачів по всьому світу перевищує 200 тис.

Bosch розширив функціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностики

Bosch ESI [tronic] 2.0 дозволяє отримати доступ до діагностики нових автомобілів групи FCA, оснащених електронікою, захищеною від маніпуляцій і несанкціонованого доступу, а також містить інформаційну базу «ремонт на основі досвіду» (EBR). Наразі ця база знань об'єднує практичні замітки і досвід понад мільйона випадків ремонту автомобілів.

Діагностика та обслуговування захищеної електроніки автомобіля
Розробники Bosch ESI [tronic] постійно працюють над тим, щоб зробити процес діагностики ефективнішим і простішим для майстерень. Програмне забезпечення ESI [tronic] надає доступ до діагностичних даних, а також до інформації про обслуговування і ремонт автомобілів FCA із захищеною електронікою. Поки такий підхід працює для шлюзу безпеки групи FCA, а в перспективі цей список поповниться концепціями захисту інших виробників.

Діагностичне обладнання і ПЗ Bosch надає можливість роботи із захищеними протоколами. Регламент Європейського Союзу, починаючи з вересня 2020 року, зобов'язує автовиробників захищати свою продукцію і обмежувати доступ до діагностики та сервісних процедур, щоб запобігти спробам несанкціонованого доступу до бортової мережі авто. Лінійка діагностичних сканерів Bosch вже зараз підтримує дані технології та надає користувачам можливість захищеної діагностики моделей концерну FCA.

Bosch розширив функціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностики

За домовленістю з автовиробниками компанія Bosch публікує всю інформацію про обслуговування та ремонт нових моделей після закінчення гарантійного терміну першої партії (в середньому через 2-3 роки).

Концепція «Ремонт на основі досвіду» – результат щоденної роботи автомайстерень
Інформаційна концепція «Ремонт на основі досвіду» – корисний інструмент для щоденної роботи автомайстерень. Використовуючи алгоритм, розроблений Bosch, він шукає серед безлічі джерел (зокрема на форумах і постах в інтернеті) схожі технічні проблеми та способи їх вирішення. Потім на основі отриманої інформації досвідчені фахівці Bosch розробляють практичні й перевірені рішення по ремонту. Якщо в процесі діагностики автомобіля співробітник майстерні стикається з однією з відомих помилок, ESI [tronic] рекомендує готове рішення по ремонту, яке вже довело свою ефективність. Користувачі мають можливість виставити йому свою оцінку, завдяки чому найефективніші рішення отримують найвищий рейтинг і першими зображуються в ESI [tronic].

Відправлення діагностичних протоколів електронною поштою безпосередньо з KTS 250
Сучасний, компактний і універсальний діагностичний тестер Bosch KTS 250 може застосовуватися для всіх процедур діагностики автомобіля – як стаціонарно в майстерні, так і в якості пересувного обладнання. Завдяки інтуїтивно зрозумілому програмного інтерфейсу він надзвичайно зручний для користувача. Останнє оновлення доповнило KTS 250 практичною функцією надсилання звітів електронною поштою. Це дозволяє, наприклад, відправляти протоколи діагностики на комп'ютер у майстерні або навіть безпосередньо клієнтові. До одного електронного листа можуть бути прикріплені звіти про декілька різних автомобілів. Система дозволяє зберігати постійних адресатів, а також змінювати тему та тіло листа.

Bosch розширив функціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностики

Про Bosch ESI [tronic] 2.0
Bosch розширив функціонал ESI [tronic] 2.0: ще більше можливостей для діагностикиBosch ESI [tronic] 2.0 – це комплексне діагностичне програмне забезпечення для обслуговування, діагностики та ремонту автомобілів. Наразі пакет програмного забезпечення поширюється на понад 90 тис. автомобілів більш ніж 150 різних марок. ESI [tronic] спрощує майстереням пошук несправностей, надаючи графіки технічного обслуговування, інструкції з ремонту та електронні схеми. В онлайн-версії ESI [tronic] 2.0 містяться актуальні версії необхідних даних, що позбавляє від необхідності тривалих оновлень. Такі функції як інтелектуальне усунення несправностей і «Ремонт на основі досвіду» (EBR) забезпечують надійне та ефективне рішення проблем будь-яких автомобілів.


Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое