Навчальний Центр Bosch: Безкоштовні вебінари, Онлайн-іспити, Інтерактивні онлайн-тренажери, Дистанційна технічна підтримка та діагностика автомобілів, Розвиток власної лінійки обладнання та рішень для офлайн-діагностики
autoExpert » НОВОСТИ » Учебный центр » Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року

Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року

Автомобільний бізнес у 2020-му році опинився в непростих умовах, однак для компанії Bosch перше півріччя стало не лише часом викликів, але й нових досягнень.

Безкоштовні вебінари
Раніше всі навчальні тренінги для партнерів бренду мали очну форму та проводилися в Навчальному Центрі в Києві. У період пандемії пріоритетом для Bosch є здоров'я співробітників і клієнтів, тому на початку 2020 року компанія запустила серію онлайн вебінарів, присвячених вивченню продукції бренду. Формат здобув неабияку популярність на ринку – протягом року фахівці Навчального Центру Bosch успішно провели 138 вебінарів, які сумарно відвідали 4887 осіб з України, Білорусі, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу.

Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року

Онлайн-іспити
Крім навчання співробітники Навчального Центру Bosch також проводять онлайн-іспити для всіх охочих підтвердити свої поточні компетенції без проходження навчання. Іспит проводиться в форматі відеодзвінка з викладачем за допомогою сервісу Skype та складається з двох частин – теоретичної та практичної. Спочатку потрібно дати відповідь на 25 питань, а потім – продемонструвати навички діагностики та ремонту автомобіля в реальному часі. Кожен іспит триває близько 1 години. З 2021 року в розширеному пакеті онлайн послуг будуть доступні 154 записи рішень практичних завдань з базових технічних тренінгів для підготовки до практичної частини як очного, так і онлайн іспитів.

Інтерактивні онлайн-тренажери
Ще одним нововведенням минулого року є інтерактивні онлайн-тренажери, які дозволяють перевірити свої знання з діагностики та ремонту автомобілів. Учаснику необхідно набрати максимальну кількість балів за мінімальний час, при цьому кількість спроб проходження тесту не обмежена. Сьогодні доступні онлайн-тренажери на теми: «Бензинове впорскування», «Дизельне впорскування», «Гальмівні системи», «Комфорт-електроніка». Протягом минулого року 30 майстерень оформили для своїх співробітників підписку на нову послугу.

Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року

Дистанційна технічна підтримка та діагностика автомобілів
Одним з пріоритетних напрямків розвитку діяльності Навчального Центру Bosch є віддалена технічна підтримка і діагностика автомобілів – послуга стрімко набирає популярність завдяки розвитку цифрових технологій. Крім віддаленого доступу до комп'ютера клієнта експерти Bosch активно використовують мобільний додаток Visual Connect.

Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року

Розвиток власної лінійки обладнання та рішень для офлайн-діагностики
Паралельно компанія Bosch продовжує розвивати власну лінійку обладнання та рішень для офлайн-діагностики легкових автомобілів та комерційного транспорту. Сьогодні кожна третя автомайстерня в Європі використовує комплексне програмне забезпечення ESI[tronic] 2.0 від Bosch для мультибрендової діагностики, а загальна кількість користувачів ПЗ по всьому світу перевищує 200 000 осіб. За допомогою ПЗ від Bosch можна проводити діагностику та ремонтувати понад 90 000 автомобілів різних моделей, марок і комплектацій. При цьому користувачі ESI[tronic] мають підписку на сектор «Ремонт на основі досвіду EBR» з доступом до більш ніж 1 000 000 перевірених рішень з виявлення та усунення несправностей в автомобілях!

З вересня по кінець грудня 2020 року компанія Bosch надала безкоштовний доступ до сектору «Ремонт на основі досвіду EBR» усім користувачам ESI[tronic], щоб вони могли особисто переконатися в ефективності бази накопиченого досвіду. Від початку 2021 року всі оновлення ESI[tronic] будуть завантажуватися через Інтернет за допомогою вбудованого менеджера оновлень DDM.

Наприкінці 2020 року ПЗ ESI[tronic] 2.0 пройшло масштабне оновлення. Тепер за його допомогою можна об'єднати діагностику ECU двигуна та опис процесів для систем допомоги водієві. Пошук несправностей у системах повного приводу став більш наочним і простим, а база даних автомобілів поповнилася 6 новими моделями.

Нове обладнання для автосервісу
Минулого року компанія Bosch поповнила лінійку обладнання для сервісного обслуговування акумуляторних батарей компактним тестером BAT 115. Новий прилад має широкий функціонал, дозволяє здійснювати швидке та надійне тестування всіх типів стартерних батарей. Детально про його призначення, можливості і особливості можна прочитати в цій статті.

Також у 2020 році компанія представила новий універсальний стенд для калібрування і регулювання систем допомоги водієві – DAS 3000. Таке обладнання застосовується фахівцями для калібрування систем автоматичного екстреного гальмування, стеження за смугою руху та розпізнавання дорожніх знаків, наприклад, при заміні лобового скла автомобілів. Калібрування радарів і камер за допомогою DAS 3000 відповідає всім вимогам автомобільних виробників, забезпечує точне калібрування та дозволяє економити час завдяки спеціальному ПЗ Bosch для автоматизації процесу та інструкцій в ESI[tronic].

Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року

Навчальний центр компанії Bosch заснований у листопаді 2008 року. Сьогодні це єдиний освітній центр з системної підготовки висококваліфікованих кадрів для СТО в Україні. Навчальний центр Bosch пропонує курси технічного напрямку з діагностики та ремонту легкових і комерційних автомобілів усіх автовиробників, а також унікальну пропозицію з систем дизельного впорскування пального. Для менеджерів СТО пропонуються курси з управління автосервісом. Всі програми викладають технічні спеціалісти з більш ніж 10-ти річним досвідом роботи, в процесі навчання учасники знайомляться з новітніми технологіями та сучасним діагностичним обладнанням. Програма курсів щорічно оновлюється та проводиться регулярна адаптація нових програм, розроблених у Німеччині.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...
Навчальний Центр Bosch підводить підсумки 2020 року


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое