Bosch переглядає політику ліцензування програми діагностики ESI[tronic] 2.0 Online
autoExpert » НОВОСТИ » Софт для автобизнеса » Take it easy. Bosch переглядає політику ліцензування програми діагностики ESI[tronic] 2.0 Online

Take it easy. Bosch переглядає політику ліцензування програми діагностики ESI[tronic] 2.0 Online

Компанія Bosch переглянула концепцію ліцензії на фірмове програмне забезпечення ESI[tronic] 2.0 Online. Нові ліцензійні пакети точніше відповідають щоденним завданням, з якими доводиться мати справу фахівцям СТО. Станціям буде простіше обрати саме той варіант ПЗ ESI[tronic], що найкраще підходить під їхні повсякденні задачі. Усього стануть доступними три варіанти, що доповнюють один одного: «Діагностика», «Просунутий» і «Майстер». У оновленому ПЗ Bosch містяться дані про 90 000 моделей автомобілів від 150 різних виробників. Також ПЗ автоматично оновлюється та доповнюється даними з діагностики та ремонту нових моделей. Два пакети апдейту включають в себе інформацію про запчастини та ремонт електронних пристроїв, а також дизельних компонентів. Діагностичне ПЗ Bosch доступне й для СТО, які спеціалізуються на обслуговуванні комерційного транспорту, трейлерів, автобусів і мікроавтобусів, сільськогосп і будівельної техніки, а також стаціонарних двигунів.

Take it easy. Bosch переглядає політику ліцензування програми діагностики ESI[tronic] 2.0 Online

Професійна діагностика
ESI[tronic] допомагає розібратися в інструментах Bosch, призначених для професійної діагностики, обслуговування та ремонту різних типів транспорту. ПЗ містить всю необхідну технічну інформацію про конструкцію автомобілів, їхні компоненти й ЕБУ. Найважливішим елементом ESI[tronic] є функція діагностики різних блоків управління. Майстру на екран виводиться повний список ЕБУ з актуальними статусами, а також усі збережені в них дані про пробіг і помилки. Спеціалісти станції за допомогою ПЗ Bosch можуть проводити автоматичні тести, калібрувати датчики та проводити навчання компонентів систем, завершуючи свою роботу скиданням помилок й зануленням сервісних інтервалів. Каталог запасних частин надає доступ до списку всіх компонентів, що випускаються Bosch, включно із сервісною інформацією про них та інструкціями зі встановлення. Спеціальний розділ EBR (від англ. «ремонт, заснований на особистому досвіді») призначений для діагностики та ремонту найскладніших випадків. Це – база даних усіх поширених проблем, які зустрічаються в ремонті окремих моделей автомобілів. Якщо подібна проблема виявляється під час діагностики, ПЗ ESI[tronic] підкаже майстрові вже перевірене раніше рішення.

Розширені функції із пакетом «Просунутий»
На додаток до всіх функцій базового пакету «Діагностика», версія ESI[tronic] 2.0 «Просунутий» містить посібники з ремонту, випущені не лише Bosch, але й також автовиробниками. Тут також наведені покрокові інструкції з діагностики та ремонту з кінцевими значеннями параметрів, принциповими електричними схемами та описами функціональних принципів.

Пакет ESI[tronic] «Майстер»
Пакет «Майстер» включає всі функції та бази даних ПЗ Bosch ESI[tronic] 2.0, необхідні для професійної діагностики транспортних засобів, у тому числі розширені електросхеми систем комфорту, сервісні діаграми та детальніші описи. Фахівець СТО може вивести на екран схеми провідні системи керування двигуном, систем комфорту, а також інформацію про місце розташування конкретних елементів. У розгорнутих сервісних рекомендаціях містяться інструкції з перевірки деталей, їхні номенклатурні номери та навіть цільові значення — тобто все, що необхідно для обслуговування та ремонту за специфікаціями автовиробників.

Спеціальні пакети ESI[tronic] для фахвців з ремонту компонентів
Пакет ESI[tronic] «Ремонт компонентів» призначений для тих механіків, хто працює зі складним обладнанням сучасних дизельних двигунів. У цьому пакеті наведено інструкції з ремонту, схеми компонентів і списки номенклатурних номерів запчастин. Пакет ESI[tronic] «Ремонт електричних компонентів» надає доступ до інформації, що постійно оновлюється, про всі електронні компоненти, що встановлюються на сучасних транспортних засобах. Окремо слід зазначити, що ПЗ ESI[tronic] 2.0 також доступне майстерням, які займаються обслуговуванням і ремонтом комерційного транспорту. Існує спеціальний пакет ESI[tronic] Truck, що включає в себе такі модулі, як загальна інформація про транспортний засіб, діагностичні дані, інструкції з обслуговування, електросхеми та каталог запасних частин. Пакет ESI[tronic] Off-Highway створений на базі пакету Truck і призначений для майстерень, що обслуговують сільськогосподарську та будівельну техніку, а також стаціонарні двигуни.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое