Обмеження доступу до діагностики нових авто створить перешкоду для незалежних СТО. Bosch пропонує рішення » autoExpert. Aftermarket Business Platform.
autoExpert » СТАТЬИ » Оснащение СТО » Обмеження доступу до діагностики нових авто створить перешкоду для незалежних СТО. Bosch пропонує рішення

Обмеження доступу до діагностики нових авто створить перешкоду для незалежних СТО. Bosch пропонує рішення

З розвитком нових технологій у автомобільній сфері та з появою безлічі нових електронних систем управління, СТО отримують не лише можливість запропонувати автовласникам нові послуги, але й виклики, які ускладнюють можливість діагностики, обслуговування і ремонту сучасного автомобіля.

Обмеження доступу до діагностики нових авто створить перешкоду для незалежних СТО. Bosch пропонує рішення

Поява все большої кількості електронних систем управління – сучасних мультимедіа систем та, звісно ж, систем допомоги водієві (ADAS), – а також спроби їх злому, змушують регулюючі органи ЄС і автовиробників підвищувати вимоги до безпеки. Так, з метою запобігання несанкціонованому доступу до бортової мережі автомобіля Регламент Європейського Союзу (EU Regulation 858/2018) вимагає від автовиробників захищати й обмежувати доступ до діагностики та сервісних процедур з вересня 2020 року. Багато автовиробників уже активно розробляють та впроваджують подібні рішення.

Труднощі діагностики захищених автомобілів для незалежних СТО

Наразі відомо, що тільки один автоконцерн бере плату за доступ до діагностики захищених автомобілів. Однак кожен виробник має право використовувати власний підхід і технологію надання доступу до діагностики, і це ще один виклик для незалежних СТО. Адже, якщо підходи різні, тоді як персоналу СТО розібратися з реєстрацією, авторизацією та особливостями роботи з усіма марками авто? Якщо ваш сканер не підтримує технологію, або ви не пройшли авторизацію, ви отримаєте доступ лише до базового функціоналу, на кшталт читання помилок і фактичних параметрів.

Чи можуть обхідні адаптери й кабелі стати альтернативою сканерам?
Не виключено, що з часом з'являтимуться альтернативні варіанти (адаптери та кабелі), які дозволятимуть обходити електронний блок управління (ЕБУ), отримувати доступ до діагностики та сервісних функцій і вклинюватися в розріз мережі, проте таке рішення точно не буде схвалено автовиробниками. До того ж, придбання кабелів під кожну технологію і марку авто лише задля того, щоб видалити помилки або скинути міжсервісний інтервал, для СТО – тимчасове рішення, яке потребує додаткових грошових та часових витрат. Крім того, важливо розуміти, що згодом кожен ЕБУ матиме власний шлюз безпеки, і тоді обхідні кабелі вже точно не допоможуть.

Які рішення для роботи із захищеними авто існують вже сьогодні?
Обмеження доступу до діагностики нових авто створить перешкоду для незалежних СТО. Bosch пропонує рішенняДопомогти незалежним СТО в нових реаліях готова компанія Bosch, яка виробляє оригінальні сканери для багатьох автовиробників. Крім того, Bosch більше ніж 30 років виробляє мультимарочні діагностичні сканери KTS. Компанія анонсувала, що актуальна лінійка сканерів Bosch KTS 560, 590, 350 і нова модель KTS 250 мають технічну архітектуру, подібну до дилерських приладів, а це дозволяє говорити про технічну сумісність як з поточними, так і з майбутніми рішеннями автовиробників.

На початку 2020 року компанія Bosch інтегрувала рішення для FCA і Mercedes у сканери KTS 560, 590, 350 і ПЗ ESI [tronic] 2.0, а також планує реалізувати їх у новому сканері Bosch KTS 250 протягом поточного року. Для зручності роботи персоналу СТО із захищеними автомобілями діагностика і сервісні функції інтегруються в існуючий інтерфейс програми ESI [tronic].

Обмеження доступу до діагностики нових авто створить перешкоду для незалежних СТО. Bosch пропонує рішення

Особливий інтерес викликає новий сканер Bosch KTS 250, який має такий самий діагностичний функціонал і сервісні функції, як його старші брати KTS 560, 590 і 350. Наразі вперше, разом з новим сканером у комплекті, йде 3-річна оновлювана підписка, завдяки якій СТО мають змогу отримувати найсвіжіші оновлення для діагностики як звичайних, так і захищених автомобілів. У перспективі декількох років це має значно заощадити бюджет станції. Тож, СТО вже зараз є сенс замислитися про інвестиції у діагностичне обладнання, адже, як відомо, «скупий платить двічі».

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое