Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД».
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»

Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»

В’ячелав Іванович Бороденко, співвласник відомої в середовищі дистриб’юторів автозапчастин компанії «Аджанта», став ініціатором започаткування Благодійного фонду «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД».

Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»

З перших днів він - на війні, бо має відповідну освіту. Служить в бориспільському добровольчому батальйоні. Чудово розуміє проблеми постачання військових частин, які з перших днів були дуже залежні від волонтерів. Але ж це – не гарантовайний канал постачання необхідної амуніції та різних спеціалізованиїх засобів, без яких виходити в бій – ризиковано або зовсім неможливо.

Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»

Тому В’ячеслав Бороденко вирішив, що фонд повинен збирати, акумулювати кошти, купувати та постачати в частину саме те і саме тієї якості, що треба. І саме тій людині – якій треба саме сьогодні.

Компанія почала самостійно виробляти пластини та шити плитоноски. Пластини виробляють з відповідного розміру ресор для індійських вантажних автомобілів, перевіряють на міцність, прострелюючи згідно технології калібром 7,62 та обклеюючи міцною гумою з декількома шарами армування. Але ж запаси ресор на складі – не безлімітні, треба шукати та імпортувати відповідний матеріал.

Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»

Вже успішно ведуться переговори з зарубіжними виробниками та постачальниками матеріалів та готових виробів. На сьогоднішній день нашим військовим потрібні вже навіть протигази та відповідний захисний одяг. Нажаль.

Фонд започаткований не тільки для потреб війни. Засновник має намір використовувати цей канал для допомоги в післявоєнній відбудові країни - https://www.only-forward.com.ua/.

Благодійний фонд «ТІЛЬКИ ВПЕРЕД»


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое