Nissens та Hella започатковують стратегічне партнерство
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Стратегічне партнерство: турбокомпресори Nissens отримають актуатори від Hella

Стратегічне партнерство: турбокомпресори Nissens отримають актуатори від Hella

Два відомих виробника автомобільних деталей, данська компанія Nissens Automotive та німецька Hella KGaA Hueck & Co , об'єднують зусилля в стратегічному партнерстві. Мета полягає в тому, щоб запропонувати для вторинного ринку запчастин найкращі турбокомпресори з електронним управлінням. За словами двох світових виробників, співпраця створює унікальну ринкову можливість завдяки ідеальному поєднанню спільного використання ОЕ та досвіду на вторинному ринку запчастин.

Стратегічне партнерство: турбокомпресори Nissens отримають актуатори від Hella

З моменту включення турбокомпресорів до програми Nissens у 2018 році компанія розширила межу того, що можна очікувати від турбокомпресорів на вторинному ринку щодо якості та продуктивності. З долученням Hella до цього процесу було створено умови для ще більшого розширення можливостей. Німецький виробник поставлятиме ОЕ-актуатори для окремих моделей турбокомпресорів Nissens, що потребують електронного управління.

Стратегічне партнерство: турбокомпресори Nissens отримають актуатори від HellaКерівник відділу управління продуктами компанії Nissens Стефен Б. Йєнсен (Steffen B. Jensen) пояснює: "Ми бачимо, що преміальний сегмент автомобілів найчастіше комплектується вдосконаленими конструкціями двигунів, оснащеними турбонаддувом з електронним управлінням. Для забезпечення оптимальної, плавної та надійної роботи двигуна, турбокомпресор потребує точного контролю потоку відпрацьованих газів, отже до можливостей діагностики та стабільності управління висуваються високі вимоги. Тому для Nissens було важливо забезпечити партнерство з найкращим представником на ринку ОЕ в цій галузі продукції ".

Унікальна пропозиція на ринку
Як для Nissens, так і для Hella це рішення надає унікальну можливість на ринку, де конкуренція традиційно була мінімальною. Оскільки система є особливо чутливою, а виробництво вимагає передового ноу-хау, надзвичайної уваги до деталей та точного калібрування, продукція ОЕ часто була єдиним варіантом на вторинному ринку запчастин. Тепер, завдяки новому стратегічному партнерству, спеціалісти на вторинному ринку матимуть більше можливостей для вибору.

"Вибір актуатора від компанії Hella означає найвищу точність і перевірену надійність нашої продукції. Ми не знайшли б кращого партнера для виробництва турбокомпресорів з електричним приводом. Hella має величезні знання та досвід у галузі електроніки та є німецьким виробником високоякісного ОЕ. Така співпраця є винятковою, а наша пропозиція турбокомпресорів стане чимось унікальним на вторинному ринку запчастин", - додав пан Йєнсен.

Стратегічне партнерство: турбокомпресори Nissens отримають актуатори від Hella

Довіра до якості – головне
Hella розділяє великі очікування від стратегічного співробіництва з Nissens. Компанія має потужну історію та репутацію як у виробництві оригінального обладнання, так і на вторинному ринку запчастин, проте співпраця зі спеціалістом на вторинному ринку також несе свої переваги.

Міхаель Віндінг Хансен (Michael Winding Hansen), керівник управління продуктами в Hella, так прокоменетував нове партнерство: "Ми вважаємо, що з Nissens ми можемо по-справжньому створити додаткову вартість на вторинному ринку запчастин. Ми тісно співпрацюємо з Nissens і повністю довіряємо їх якості та підходу. Оскільки їх турбокомпресори з електричним приводом міститимуть наш логотип, все повинно бути на найвищому рівні щодо якості та продуктивності. Точність калібрування також має першочергове значення, але поєднавши досвід обох компаній, ми можемо запропонувати вторинному ринку запчастин те, чого там ніколи не бачили. Ми маємо велику честь працювати з Nissens над цим рішенням".

Nissens та Hella щойно випустили свою першу модель турбокомпресора з електричним приводом. В найближчі місяці очікуються наступні продукти для двигунів стандарту Євро 5 та 6. Щоб дізнатися більше про турбокомпресори з електричним приводом від Nissens, можна відвідати віртуальний шоурум компанії.

Більше інформації про компанію Nissens та її дистриб'юторів дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое