AVA – конкуренція на повну
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » AVA – конкуренція на повну

AVA – конкуренція на повну

AVA – конкуренція на повну

Європейський гравець на ринку охолоджувальних систем впроваджує зміни, щоб підлаштуватись до умов aftermarket після COVID-19. До вашої уваги пропонується погляд на ситуацію Мішеля Пікьора (Michaеl Piqueur), керуючого директора AVA Cooling France, та Едвіна де Гуя (Edwin de Goey), менеджера з продажів у AVA Benelux, де вони говорять про фокус на основних перевагах, таких як ціна, програма та логістика, і про те, як вони стануть майбутніми рушіями для бренда з 58-літньою історією.

Давня приказка "не можна навчити старого собаку новим трюкам" не дісталась до п'яти європейських офісів AVA Cooling. Або, принаймні, компанія вирішила проігнорувати цей стереотип. Натомість майже 60-річний гравець на полі систем охолодження адаптується і переносить фокус на основну частину бізнесу кліматичного обладнання на європейському вторинному ринку автозапчастин.

“Ми бачимо, що всі намагаються бути найкращими у всьому. Це часто просто призводить до посередніх результатів у всьому світі, - пояснює Мішель Пікьор. – Ви можете порівняти це з вишуканою кухнею. Звичайно, ви можете піти до супермаркету і придбати італійські продукти. Там можна дістати все. Але жодною мірою, способом чи формою це не буде найкращим, що ви можете знайти. Для цього ви підете в справжній італійський ресторан. Таким же чином ми хочемо досягти найкращих результатів у тому, що, як ми вважаємо, забезпечить найбільшу цінність для наших клієнтів: ціна, програма та логістика".

AVA – конкуренція на повну

Управління заощадженнями
В даний час на вторинному ринку спостерігаються безпрецедентні проблеми, спричинені поєднанням COVID-19, збільшенням вартості доставки та продовженням часу виготовлення. Це викликає тиск на виробників щодо їх здатності постачати та утримувати низькі витрати. Проблеми, за які AVA береться безпосередньо.

AVA – конкуренція на повну"Якщо ми хочемо знизити вартість, ми не можемо просто вкладати гроші в усі аспекти післяпродажного обслуговування, - пояснює Едвін де Гуй і продовжує: – Ми знаємо, як створити чудовий продукт із набагато нижчою вартістю, ніж наші конкуренти. Наприклад, нам не потрібно переводити витрати на програму навчання світового класу. Такі компанії, як Nissens, це вже мають, і оптовикам не потрібно чути те саме від двох різних компаній. Натомість ми можемо передати ці заощадження нашим клієнтам для загальної вигоди”.

Сервіс в основі бізнесу
Але сильна увага до ціни, програми та логістики не означає, що AVA залишатиме своїх клієнтів на самоті. Компанія все ще прагне підтримувати своїх клієнтів через свою європейську структуру з місцевими відділеннями.

AVA – конкуренція на повну

«Ми дуже довго працюємо на вторинному ринку, і за нами стоїть одна з найсильніших спеціалізованих структур післяпродажного обслуговування. Ми бачимо, наскільки важливими стали ціна та логістика, і віримо, що нам по силам – дати найкраще в обох. Але не можна вести успішний бізнес без ефективної підтримки клієнтів. Ми завжди ставили і завжди будемо ставити службу підтримки клієнтів в основу нашої стратегії. Тому споживачі можуть розраховувати на те, що ми будемо там, де ми їм потрібні, щоб допомогти їм», - підсумовує Мішель Пікьор.


В центрі уваги AVA Cooling - турбота про клієнта та його всебічна підтримка

Більше інформації про компанію AVA Cooling та її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое