Nissens пропонує нові клапани EGR. З огляду на важливість функції клапана EGR для екологічної емісії транспортного засобу
autoExpert » НОВИНИ » Автозапчасти » Nissens пропонує нові клапани EGR

Nissens пропонує нові клапани EGR

  • Прочитано: 423
  • Дата: 29-07-2019, 22:10
  • Print
Nissens пропонує нові клапани EGR Клапан EGR рециркулює частину вихлопних газів, що надходять до них у впускну систему і, таким чином, знову в камеру згоряння. В результаті зменшується вміст кисню в паливно-повітряній суміші. Завдяки цьому процесу температура спалювання палива знижується, і як наслідок, концентрація оксиду азоту (NOx) у відпрацьованих газах значно знижується.

З огляду на важливість функції клапана EGR для екологічної емісії транспортного засобу та збалансованого процесу згоряння палива в двигуні, а також його важливість для вторинного ринку запчастин, компанією Nissens були розроблені повноцінні, нові заводські клапани EGR для досконалої роботи та ідеальної відповідності потребам ринку.

Nissens пропонує нові клапани EGR Для виробництва клапанів Nissens використовуються тільки високоякісні матеріали, включаючи сплави з високим відсотком нікелю для забезпечення відмінної термостійкості та довговічності при екстремальних температурах. Nissens проводить повне тестування всіх робочих функцій клапана, забезпечуючи його належне калібрування, відповідність та надійну роботу на транспортному засобі. Якість клапанів EGR Nissens повністю відповідає оригіналу.

Клапани EGR пневматично та електромагнітно керуються. Щоб забезпечити правильне прилягання та експлуатацію, усі клапани Nissens EGR пройшли комплексні випробування, що охоплюють найважливіші функції. Процес рециркуляції вихлопних газів стає більш гармонійним, що гарантує надійність процесу згоряння та належні викиди вихлопних газів.

Серед переваг клапанів EGR Nissens:

повна сумісність з транспортним засобом
просте встановлення, набір прокладок включений до комплекту поставки (first fit)
збалансоване згоряння палива
довготривалий термін служби
належний викид вихлопних газів

Загальна якість продукції, включаючи оздоблення, матеріали та випробування, відповідає суворим стандартам ОЕ для автомобільної промисловості.

Більше інформації про компанію Nissens і контакти читайте за посиланням…

Nissens пропонує нові клапани EGR


Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше