Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто
autoExpert » НОВИНИ » Аксессуары » «Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто

«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто

  • Прочитано: 1172
  • Дата: 16-08-2017, 16:32
  • Print
Раптове осліплення, обмежена видимість – те, що водії постійно відчувають під час їзди у сонячний день, коли сонце зависає низько на горизонті. Короткочасне осліплення також відбувається після виїзду з тунелю на яскраве денне світло. Різка зміна освітлення або погане освітлення – випробування не лише для людського ока, але і для відеодатчиків, які використовуються в системах допомоги водіям при автономному керуванні. З метою їхнього удосконалення компанії Bosch і Sony Semiconductor Solutions підписали угоду про співпрацю.

Спільні зусилля будуть спрямовані на розробку інноваційної відеокамери, яка дозволить автомобілям впевнено відчувати навколишнє середовище навіть в умовах складного освітлення. «Bosch і Sony Semiconductor Solutions об’єднують технологічні ноу-хау лідера ринку датчиків зображення та автомобільні ноу-хау найбільшого постачальника у світі», — коментує Герхард Штейгер, президент підрозділу Bosch Chassis Systems Control.

«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто

Покращена видимість в умовах поганого освітлення
Разом з радіолокаційними та ультразвуковими датчиками, відеодатчики є «органами відчуттів» сучасних автомобілів. Камери та датчики все активніше інтегруються у сучасні моделі автомобілів, наприклад, в такі системи допомоги водіям, як автоматичне аварійне гальмування перед пішоходами, системи підтримки руху смугою і розпізнавання дорожніх знаків.

Перевага відеодатчиків полягає у тому, що вони виявляють об’єкти та надають повну інформацію про простір навколо автомобіля. Протягом багатьох років компанія Bosch виробляє моно- і стереовідеодатчики, що забезпечують 360-градусний огляд, і є одним із провідних постачальників в цьому секторі автомобільної промисловості. В майбутньому відеодатчики стануть важливим компонентом концепції датчиків для автоматичного керування.

Для цього необхідно, щоб камери функціонували надійно при раптовій зміні умов освітлення з темряви на яскраве світло та навпаки. Окрім того, вони повинні мати можливість миттєво розуміти ступінь різкої відмінності яскравості у межах знімка. «Автономні транспортні засоби будуть безпечними на дорогах тільки за умови, що вони зможуть добре відчувати навколишнє середовище в будь-який час», – каже Штейгер.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Calendar

«    Январь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше