PHILIPS (Lumileds): дистрибьюторы, опис, автомобильні лампи

PHILIPS

  • Переглядів: 3801
  • Дата: 11-10-2022, 15:20
  • Print
PHILIPSВиробник: Royal Philips Electronics
Сайт: www.philips.com
Контакти:
Дистриб'ютори

Всі новини про PHILIPS на сайті...
Всі статті про PHILIPS на сайті...


UA
Відомості про компанію Royal Philips
Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це провідна технологічна компанія, націлена на поліпшення якості життя людей на всіх етапах континууму здоров'я - від ведення здорового способу життя, профілактики та ранньої діагностики до лікування та догляду на дому. Philips має глибокою експертизою в сфері споживчих товарів і охороні здоров'я і використовує передові технології для надання комплексних рішень. Компанія займає лідируючі позиції в галузі медичної візуалізації, моніторингу пацієнтів і ІТ-систем, а також рішень для персонального догляду і техніки для дому. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, в 2016 році обсяг продажів рішень Philips для здоров'я і охорони здоров'я склав 17,4 млрд євро. У компанії працюють 73 000 співробітників більш ніж в 100 країнах.

Відомості про компанію «Lumileds»
Lumileds є світовим лідером в області технологій світлотехніки. Компанія розробляє, виробляє і поширює інноваційні світлодіоди і автомобільні освітлювальні прилади. Маючи більш 60 річною історією, Lumileds має унікальні можливості для успішного просування освітлення в майбутньому, підтримуючи постійну увагу до якості, інновацій і надійності. Щоб дізнатися більше про нашому портфелі продуктів, відвідайте сайт lumileds.com. Lumileds є дочірньою компанією Royal Philips.


RU
Сведения о компании Royal Philips
Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) – это ведущая технологическая компания, нацеленная на улучшение качества жизни людей на всех этапах континуума здоровья – от ведения здорового образа жизни, профилактики и ранней диагностики до лечения и ухода на дому. Philips имеет глубокую экспертизу в сфере потребительских товаров и здравоохранения и использует передовые технологии для предоставления комплексных решений. Компания занимает лидирующие позиции в области медицинской визуализации, мониторинга пациентов и ИТ-систем, а также решений для персонального ухода и техники для дома. Штаб-квартира Philips находится в Нидерландах, в 2016 году объем продаж решений для здоровья и охраны. здоровье составило 17,4 млрд евро. В компании работают 73 000 сотрудников более чем в 100 странах.

Сведения о компании «Lumileds»
Lumileds является мировым лидером в области технологий светотехники. Компания разрабатывает, производит и распространяет инновационные светодиоды и автомобильные осветительные приборы. Имея более 60-летней историей, Lumileds имеет уникальные возможности для успешного продвижения освещения в будущем, поддерживая постоянное внимание к качеству, инновациям и надежности. Чтобы узнать больше о нашем портфеле продуктов, посетите сайт lumileds.com. Lumileds является дочерней компанией Royal Philips.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.


Спецвипуски

Календар

«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше