Приємна прохолода. Автономний водяний кондиціонер Nite Cool TCC-100 від Webasto » autoExpert. Aftermarket Business Platform.
autoExpert » СТАТЬИ » Системы автомобиля » Приємна прохолода. Автономний водяний кондиціонер Nite Cool TCC-100 від Webasto

Приємна прохолода. Автономний водяний кондиціонер Nite Cool TCC-100 від Webasto

На дворі літо – гаряча пора, коли кондиціонер працює практично в кожному автомобілі. Особливо це стосується водіїв комерційної техніки, котрі в своїх автомобілях інколи просто живуть. Але якщо під час руху автомобіля від привода двигуна працює штатний кондиціонер, то що робити вночі на стоянці, коли двигун не вимкнеш, а спати через спеку неможливо?

Автономні водяні кондиціонери можуть працювати, як на парковці так і на ходу при робочому двигуні. Основні переваги такої системи: працює автономно та не потребує роботи двигуна, економить пальне, не забруднює навколишнє середовище, не створює негативного впливу на здоров'я водія та пасажирів.
Сьогодні на ринку одним з найбільш цікавих варіантів подібної техніки являється автономний водяний кондиціонер Webasto Nite Cool TCC-100. Його особливістю є компактний дизайн (причому як зовні, так і всередині). Зовнішній блок Nite Cool TCC-100 висотою всього 125 мм, що дозволяє використовувати його не тільки на кабінах вантажівок та спецтехніки, але й на мікроавтобусах та кемперах. При цьому висота транспортного засобу суттєво не збільшується, а автомобіль зберігає привабливий дизайн.

Робота кондиционера.
Кондиціонер створює комфортні умови всередині транспортного засобу за рахунок випаровування води у спеціальній камері, за рівнем води слідкують датчики, які запобігають переливанню води назовні. Ефект охолодження досягається завдяки постійній вентиляції салону транспорту (використовується властивість води поглинати тепло при переході з фази рідини у газоподібну). Таким чином зволожене та охолоджене повітря, яке виходить з кондиціонеру, витісняє з салону автомобіля гаряче повітря. Різниця між зовнішньою та температурою повітря на виході з кондиціонера досягає 10°С. ККД кондиціонера залежить від вологості повітря. Чим нижча вологість тим вищий ККД та навпаки.

Монтаж та експлуатація.
Кондиціонер легко та швидко монтується. Досвідчені спеціалісти виконають монтаж за 4 – 5 годин.
Потік прохолодного повітря легко розподіляється по салону за допомогою 5 окремих дефлекторів.
Кондиціонер працює в 2х режимах: вентиляція та охолодження.
Панель керування має режим програмування на відключення через 2, 4 чи 6 годин роботи кондиціонера.
В комплекті постачається ергономічний пульт дистанційного керування кондиціонера.
Все це робить кондиціонер зручним та простим в експлуатації.
На даний час цей кондиціонер встановлюється та успішно експлуатується на транспортних засобах таких відомих марок автомобілів як Mercedes Benz, MAN, Volkswagen, Renault Truck, Volvo Truck, DAF, Isuzu також на кемперах HOBBY та ADRIA.

Приємної Вам прохолоди в спекотні літні ночі!

ТОВ «Вебасто Україна ТзОВ»
м. Київ, вул. Червонопрапорна, 135
тел.: (044) 503-31-76
office@webasto-ua.com
www.webasto-ua.com
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое