Прохолода і затишок від «ДАФ Тракс Україна» у кожне авто - це стоянкові кондиціонери TRP
autoExpert » НОВОСТИ » Truck&Bus новости » Прохолода і затишок від DAF Trucks Ukraine у кожне авто - це стоянкові кондиціонери TRP

Прохолода і затишок від DAF Trucks Ukraine у кожне авто - це стоянкові кондиціонери TRP

Повноцінний сон є ключовим чинником для водія. Для вирішення даної потреби компанія DAF Trucks Ukraine пропонує логістичним операторам та автотранспортним компаніям, що здійснюють дальні перевезення, стоянкові кондиціонери TRP, які забезпечують ідеальний мікроклімат в кабіні під час відпочинку. Вони створюють оптимальну температуру та вологість повітря.

Прохолода і затишок від DAF Trucks Ukraine у кожне авто - це стоянкові кондиціонери TRP

Стоянкові кондиціонери TRP є повністю автономними приладами. Так як вони використовуються, коли двигун вимкнений, немає жодного споживання палива. Таким чином в середньому можна економити 24 літри пального на день (8 год роботи на холостому ході для функціонування автомобільного кондиціонера), а це – 480 літрів в місяць. Не важко порахувати економію коштів на кожне авто, яке обладнане стоянковим кондиціонером. Період окупності такого кондиціонера становить менше, ніж один рік. На додачу стоянкові кондиціонери TRP збільшують цінність та вартість обладнаного ними авто на ринку.

Прохолода і затишок від DAF Trucks Ukraine у кожне авто - це стоянкові кондиціонери TRPПрохолода і затишок від DAF Trucks Ukraine у кожне авто - це стоянкові кондиціонери TRP


Дослідження показали, що найбільш комфортна температура в кабіні є між 20 та 22 °С. Нічна температура 35 °С зменшує швидкість реакції водія наступного дня на 20%. Стоянкові кондиціонери TRP забезпечують оптимальний мікроклімат впродовж цілої ночі для ідеального відпочинку водія.

Компанія DAF Trucks Ukraine закликає не втрачати можливість забезпечити комфорт та правильний відпочинок водія впродовж ночі, що напряму впливає на швидкість реакції на дорозі, безпеку руху та сприяє транспортуванню вантажу без зайвих проблем у заплановані терміни, а також дає можливість оптимізувати власні витрати, економлячи на пальному.

Більше інформації про компанію DAF Trucks Ukraine її дистриб'юторів та контакти читайте за посиланням.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое