Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIOR
autoExpert » НОВОСТИ » События » Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIOR

Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIOR

Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIORОдночасно зі стартом Зимових олімпійських ігор у Пекіні в Україні починається змагання, яке можна назвати Олімпіадою автомеханіків. 2 лютого відбулася вступна зустріч учасників і представників навчальних закладів з партнерами і організаторами конкурсу SERVICE MASTER JUNIOR 2022 UA. Конкурс проводиться комерційним навчальним центром TechTe@ch, який є офіційним представником і реселером програми Electude в Україні, а також надає послуги професійних дистанційних курсів автотранспортного спрямування.

Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIOR

SERVICE MASTER JUNIOR – це всеукраїнський спеціалізований конкурс професійної майстерності серед студентів (учнів) передвищих і професійно-технічних навчальних закладів, який створений, щоб мотивувати молоді кадри до розвитку та надає їм підтримку на початкових етапах професійної діяльності.

Це змагання покликано мотивувати молодь на всебічний розвиток індивідуальних і командних навичок, удосконалюючи та впроваджуючи в освітній процес провідні ідеї світової практики.

На даний момент усім учасникам конкурсу відкрито підготовчий курс для ознайомлення з системою і можливості підвищити свій рівень.

Відбірковий етап призначений на 16 лютого. Напрямки оцінювання: інструмент; будова і робота автомобілів; електрообладнання і електричні системи керування двигуном; а також проведення діагностування автомобіля. Все буде проводитися у форматі онлайн з використанням системи Electude.

Мета конкурсу:
Підвищення престижу професій в сфері автобізнесу.
Виявлення талановитої та перспективної молоді.
Впровадження в навчання ефективних інноваційних методів, інтерактивних програм.
Мотивування молоді на професійне зростання і розвиток в сфері автопослуг.
Активізація інтересу потенційних роботодавців у співпраці з молодими кадрами.
А також набуття новітніх знань в автомобільних технологіях.

Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIOR

У змаганні приймають участь 305 учасників з 20 профільних навчальних закладів з усієї України.

Серед партнерів конкурсу Асоціація Професіоналів Автосервісу (генеральний партнер), Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу AutoTechService (інформаційний партнер), компанії ТОВ «АНДРМАКС», «Автомеханіка» і Master Service, представлені керівниками та власниками. Вони презентували призовий фонд і проекти налагодження співпраці з навчальними закладами. Організатори розповіли про особливості проведення підготовчого, відбіркового етапів і всіх особливостей проведення конкурсу.

До суддівського комітету конкурсу увійшли співзасновник SENSYS Engineering Андрій Бракоренко (Мінськ), засновник Національного фонду сприяння автомобільної освіти Дмитро Титаренко, засновник навчального центру Profi+, представник Electude в Казахстані Олександр Марковський (м.Нур-Султан) та викладачі професійних і вищих навчальних закладів України і Казахстану.

Electude - це провідна світова система дистанційного інтерактивного навчання фахівців у сфері транспортних технологій. Вона представляє собою комплексний інструмент для структурованої перевірки знань у формі онлайн-тестування.
Розпочинається конкурс молодих автомайстрів SERVICE MASTER JUNIOR


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое