Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів – SENSYS запрошує до круглого столу
autoExpert » НОВОСТИ » Учебный центр » Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів – SENSYS запрошує до круглого столу

Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів – SENSYS запрошує до круглого столу

Міжнародний інжиніринговий центр підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS запрошує взяти участь в Національному Круглому столі, який буде присвячений нагальним проблемам кваліфікації кадрів в галузі автосервісу. Запрошення розраховано перед усім на представників і керівників навчальних закладів, приватних навчальних центрів, а також на незалежні і дилерські організації автосервісу, державні та комерційні транспортні компанії з власними автопарками, мережеві і франчайзингові компанії в сфері автобізнесу і обслуговування транспорту, на виробників і постачальників запасних частин і автосервісного обладнання.

Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів – SENSYS запрошує до круглого столу

Тема заходу: "Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів".

Час та дата: 12 травня з 11:00 до 13.00 (за Києвом)

Мета: необхідність до відвертої розмови між роботодавцями та представниками системи освіти, пошук ефективних рішень і їх реалізації для підвищення якості підготовки та розвитку персоналу, а також налагодження співпраці між організаціями автомобільного бізнесу і навчальними закладами. Також в ході обговорення буде зроблено спробу розробити Дорожню карту розвитку довгострокової взаємодії роботодавців і навчальних закладів.

Формат проведення: захід відбудеться онлайн з використанням ПЗ zoom і прямої трансляції на YouTube. Участь безкоштовна. Потрібно пройти попередню реєстрацію за посиланням. Посилання на трансляції відправляється тільки зареєстрованим учасникам.

Причини взяти участь в засіданні круглих столів:
для виробників – можливість брати участь в процесі підготовки молодих фахівців і впливати на якість їх підготовки;
для роботодавців – можливість отримувати молодих фахівців вже підготовлених до регламентів і стандартів підприємства;
для освітніх установ – можливість організувати цільовий набір з якісною організацією виробничої практики та подальшим працевлаштуванням осіб, які навчаються.

Актуальність проблеми
Щорічно на ринку з'являється близько 500 нових марок і моделей автомобілів, і перед працівником, зайнятим безпосереднім обслуговування і ремонтом, встає завдання самостійно вивчити будову і освоїти технології обслуговування нової техніки. Таким чином відбувається перехід від моделі «Освіти на все життя» до парадигми «Навчання впродовж життя». Роботодавці зацікавлені не стільки в кадрах, підготовлених до будь-якого виду робіт, скільки в кадрах, здатних і схильних до саморозвитку.

Поряд з тим огляд становища у транспортній сфері показує, що утворилась світова тенденція зниження кваліфікації, якості підготовки, технічних навичок і знань, зайнятих у ній фахівців. Системи сучасних автомобілів підлягають постійний вдосконалення, це пов'язано з підвищенням вимог, що пред'являються до них. З'являються нові варіації систем управління і виконавчих механізмів, принципово нові типи силових установок. Постійне зростання кількості виробників як окремих систем, вузлів і деталей, так і автомобілів в цілому, ускладнює процес синхронного освоєння сучасних технологій.

І в цей же час виробники з метою зберегти технічну і технологічну інформацію і захистити її від широкого поширення, переводять процеси взаємодії з нею в формат роботи за запитом з контролем доступу.

Все це разом зумовлює необхідність розроблення дієвої моделі для підвищення якості підготовки та розвитку персоналу та пошук шляхів її реалізації.

Більш детальну інформацію про учаників, програму та план круглого столу дивіться на сайті компанії за посиланням

Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів – SENSYS запрошує до круглого столуМіжнародний інжиніринговий центр підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS є провідною компанією в країнах СНД по розробці електронних інтерактивних навчальних модулів, курсів, тренінгів, конкурсних завдань, програм аудиту і атестації в сфері транспортних технологій, і організатором заходів по комунікації між навчальними закладами, підприємствами автосервісу, виробниками обладнання та інструментів, транспортними організаціями і компаніями в сфері автомобільного бізнесу
Профорієнтація, мотивація і розвиток молодих кадрів – SENSYS запрошує до круглого столу

Теги: SENSYS, SENSYS News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое