СП «Юкойл». Новий формат упаковки – ECO BOX YUKO: сучасно, безпечно, екологічно
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Нова упаковка YUKO ECO BOX: сучасно, безпечно, екологічно

Нова упаковка YUKO ECO BOX: сучасно, безпечно, екологічно

Компанія «СП Юкойл» представила новий формат упаковки – ECO BOX. Це не тільки оновлений яскравий стильний дизайн, але і поліпшені показники екологічності, безпеки, міцності і економічності. Бренд YUKO підтримує всесвітню ініціативу відповідального споживання, поділу та вторинної переробки відходів. Компанія-виробник мастильних матеріалів змагається з потужними конкурентами за межами України на світових ринках, тож має бути в тренді екологічної відповідальності бізнесу. Щоб бути успішним експортером, виробник має випускати продукцію, бездоганну у всьому: від якості матеріала до зручності пакування.

Нова упаковка YUKO  ECO BOX: сучасно, безпечно, екологічно

В новому пакуванні ECO BOX СП «Юкойл» використовує скотч-замок, яким оклеюється ящик. Він легко знімається і підлягає утилізації спільно з плаcтиковими відходами. Висока міцність і цілісність гарантується використанням вологостійкого п'ятишарового гофрованого картону, який прекрасно витримує тривалі перевезення, не деформується, зручний в організації складського зберігання, не боїться вологи. Коробка підлягає повній вторинній переробці.

Питання безпечного використання було вирішено за рахунок спрощеного і більш комфортного способу відкриття ящика. Якщо раніше для відкриття упаковки був необхідний ніж або інший гострий предмет, що було небезпечно, то тепер ящик відкривається буквально одним рухом руки. Досить продавити контрольний клапан і потягнути – ECO BOX відкрито.

Фахівці компанії «Юкойл» постійно працюють над розробкою нових, більш досконалих рішень в області упаковки продукції YUKO, що дозволяє відчутно знижувати негативний вплив на навколишнє середовище, робить використання максимально зручним і безпечним. Новий ECO BOX YUKO це вже не перший досвід компанії в нешкідливому пакуванні. Раніше завод налагодив фасування олив в фірмові ойлбокси, що відмінно замінили пластикові каністри, і дозволили оптимально використовувати навантаження на палети.

Більше інформації про компанію «СП Юкойл» і бренд YUKO дивіться за посиланням.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое