АРІ підтвердив ліцензію моторним оливам YUKO
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » АРІ надав ліцензію моторним оливам YUKO

АРІ надав ліцензію моторним оливам YUKO

Український завод олив і технічних рідин СП «Юкойл» отримав чергову офіційну ліцензію для своїх продуктів від Американського інституту нафти (API). Уперше ліцензовано нову моторну оливу YUKO Mega Synt 5W-30. Продукт представляє собою вдосконалену синтетичну композицію з малою зольністю Low SAPS.

АРІ надав ліцензію моторним оливам YUKO

Дана олива була розроблена для подовжених інтервалів заміни та більш надійної роботи двигуна та систем рециркуляції відпрацьованих газів. Вона призначена для використання у високонавантажених швидкісних дизельних двигунах і відповідає специфікації API CК-4 та ACEA E4/E6/E7/Е9.

Окрім того, подовжено термін дії попередньої ліцензії на інші топові продукти – найбільш популярні марки моторної оливи для комерційної техніки: YUKO Mega Diesel 15W-40, YUKO Mega HD 10W-40 та YUKO Mega HD 15W-40.

АРІ надав ліцензію моторним оливам YUKO

Більше 90 років Американський інститут нафти є найбільш поважним і авторитетним міжнародним органом, який регулює основні критерії якості продукції та виробництва в нафтохімічній галузі. Наявність знаку сертифікації – гарантія відповідності моторної оливи найсучаснішим стандартам та вимогам провідних світових виробників транспорту.

Розширення лінійки ліцензованих API моторних олив YUKO – це незалежне визнання високої якості та стабільності продукції компанії «Юкойл», безумовного лідерства в технологіях та доказ того, що український продукт стоїть на одному щаблі зі всесвітньо відомим марками.

За більш ніж 10-ти річну історію Заводом технічних олив "СП Юкойл" отримані численні сертифікати, ліцензії, схвалення, допуски, рекомендації, грамоти та інші документи, що стосуються різних аспектів роботи підприємства, серед яких наукова розробка, технологія, продукція, якість і соціальна відвповідальність.

Більше інформації про СП «Юкойл» та про бренд YUKO дивіться за посиланнями ...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое