Плідна співпраця: Opet разом з Ford розробила оливу для вантажних автомобілів
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Плідна співпраця: Opet разом з Ford розробила оливу для вантажних автомобілів

Плідна співпраця: Opet разом з Ford розробила оливу для вантажних автомобілів

Роль вантажних автомобілів у сучасному світі неможливо переоцінити. Збільшується їхня кількість, розширюється функціональність, застосовуються нові технології. Вони використовуються на будівництві доріг, на службі сільськогосподарських та комунальних підприємств, рятувальників, а найчастіше – у перевезенні вантажів, в тому числі багатотонними причепами.

Плідна співпраця: Opet разом з Ford розробила оливу для вантажних автомобілів

Сучасні силові агрегати потребують відповідних високотехнологічних мастильних матеріалів для досягнення максимальної продуктивності та строку служби двигуна. Саме тому для вантажних автомобілів FORD TRUCKS компанією Opet Lubricants у співпраці з інженерами Ford Automotive була розроблена синтетична моторна олива з ексклюзивним допуском FORD WSS-M2C213-A1 – Opet Fullpro HT SYN LD 5W-30, яка є оливою першої заливки на заводі FORD TRUCKS. Дана олива також використовується для сервісного/гарантійного обслуговування вантажних автомобілів FORD TRUCKS в Туреччині.

Fullpro HT SYN LD 5W-30 (ACEA E9/E6; FORD WSS-M2C213-A1).
Це синтетична моторна олива з неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Вона підходить для використання у дизельних двигунах Євро V та Євро VI, оснащених системами обробки відпрацьованих газів DPF, EGR, SCR. Забезпечує економію пального, відмінний захист, легкий холодний пуск та подовжений інтервал заміни.

Окрім цього, в лінійці Fullpro HT Opet пропонує й інші мастильні матеріали для вантажної техніки.

Fullpro HT SYN 10W-40. (ACEA E4/E7; API CI-4/CH-4/CG-4; FORD WSS-M2C944-A ; DEUTZ DQC IV-10; CAT ECF-1-a; CUMMINS CES 20078/77; MACK EO-M PLUS; MAN M 3377/M 3277; MB-APPROVAL 228.5; MTU TYPE-3; RENAULT RLD-2/RLD/RXD; VOLVO VDS-3).
Ця синтетична моторна олива призначена для використання у дизельних двигунах сучасної важкої комерційної техніки з рівнем викидів стандарту Євро IV і вище, оснащених селективним каталітичним нейтралізатором (SCR) та без дизельного сажового фільтру (DPF). Відмінна циркуляція оливи при холодному пуску підтримує деталі двигуна у чистоті та захищає його від зносу навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Компанія Opet Lubricants працює у тісному контакті з автовиробниками, а її оливи отримують схвалення від лідерів вантажного автобудування.

Більше інформації про бренд Opet його контакти та дистриб'юторів дивіться за посиланням...

Теги: Opet, Opet News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)






Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое