Opet випустив нову оливу Fullpro HT 5W-20
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Для сучасних вантажівок: Opet випустив нову оливу Fullpro HT 5W-20

Для сучасних вантажівок: Opet випустив нову оливу Fullpro HT 5W-20

Для сучасних вантажівок: Opet випустив нову оливу Fullpro HT 5W-20

Екологічні норми щодо вмісту шкідливих речовин у вихлопі стають дедалі жорсткішими, що накладає обмеження на розробників двигунів та ставить складні задачі перед виробниками моторних олив. Спеціально для комерційного транспорту, що відповідає нормам Euro-6d (найсуворіша остання редакція), лідер нафтохімічної галузі Туреччини Opet розробив унікальну моторну оливу у класі в’язкості SAE 5W-20.

Для сучасних вантажівок: Opet випустив нову оливу Fullpro HT 5W-20Повністю синтетична олива Opet Fullpro HT 5W-20 гармонійно доповнює лінійку високопродуктивних продуктів Fullpro. Вона призначена для потужних дизельних двигунів сучасних вантажівок MAN та Scania, для яких рекомендовано застосування мастильного матеріалу зі специфікаціями MAN M 3977 / SCANIA LDF 5. Передова технологія легувальних додатків, застосована при розробці та виробництві Fullpro HT 5W-20, надає продукту низький показник SAPS (сульфатна зола, фосфор і сірка), що збільшує ефективність систем вихлопних газів, таких як DPF, SCR та EGR, а також подовжує строк служби фільтрів твердих часток.

Але це ще не все. Окрім стрімкого змащення усіх пар тертя в двигуні під час холодного пуску, легка плинність оливи Opet Fullpro HT 5W-20 забезпечує відмінну паливну економічність та зменшує споживання палива. Досконале поєднання синтетичної базової оливи, що сприяє високотемпературній та окислювальній стабільності, з сучасною технологією присадок у результаті надає двигуну надійний захист від зношування, навіть за номінального режиму роботи та тривалої експлуатації, а також протягом подовжених міжсервісних інтервалів.

На разі даний продукт відпускається в ємностях по 20 і 205 л.

З повним переліком моторних олив для комерційної техніки можна ознайомитись на сайті українського представництва Opet. Там же можна скористатись зручним онлайн-існтрументом для підбору мастильних матеріалів та технічних рідин Fullmatch.

Для сучасних вантажівок: Opet випустив нову оливу Fullpro HT 5W-20

Більше інформації про бренд Opet його контакти і дистриб'юторів дивіться за посиланням...

Теги: Opet, Opet News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое