Opet пропонує оливи Fullmax для легкового та комерційного транспорту Ford
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Opet пропонує оливи Fullmax для легкового та комерційного транспорту Ford

Opet пропонує оливи Fullmax для легкового та комерційного транспорту Ford

Вкрай важливо використовувати саме ті моторні оливи, які рекомендовані виробником транспортного засобу для того чи іншого типу двигуна – це безперечне правило. Недотримання цього досить простого принципу може привести до передчасного виходу з ладу двигуна.

Opet пропонує оливи Fullmax для легкового та комерційного транспорту Ford

Для легкових та легких комерційних автомобілів Ford серед продукції Opet є декілька моторних олив серії Fullmax, які відповідають сучасним специфікаціям цього всесвітньо відомого автовиробника.

Opet Fullmax 0w-30 (FORD WSS-M2C950-A; ACEA C2) – це синтетична моторна олива, яка завдяки спеціальній формулі забезпечує надійний захист деталей двигуна, легкий холодний пуск та суттєву економію пального.

Opet Fullmax 5w-30 (FORD WSS-M2C913-D; ACEA A5/B5, A1/B1; API SL/CF; RENAULT RN 0700) представляє собою синтетичну моторну оливу, що придатна для використання в двигунах автомобілів з дизельними сажовими фільтрами та без них, які вимагають відповідності специфікаціям FORD WSS-M2C193-B/C/D.

Opet Fullmax 10w-30 (FORD WSS-M2C921-A; ACEA E7; API SL; API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF; MACK EO-N; MTU TYPE 2; RENAULT RLD-2; VOLVO VDS-3) є моторною оливою на синтетичній основі. Її характерною особливістю є здатність забезпечувати ефективний захист навіть тоді, коли двигун працює на пальному з високим вмістом сірки.

Висока компетенція Opet в мастильних матеріалом стала запорукою тісної співпраці разом з Ford. Яскравим свідченням визнання і прикладом довіри до продукції Opet є використання її олив у якості першої заливки на складальних підприємствах Ford у Туреччині.

До серії Opet Fullmax включено моторні оливи, розроблені спеціально для використання в двигунах, що працюють у змішаному режимі. Завдяки ретельно підібраній композиції базових олив та пакету якісних присадок вони здатні забезспечити максимальний захист двигуна як у циклі «старт-стоп» у місті, так і при тривалому русі по магістралям.

Більше інформації про бренд Opet його контакти та дистриб'юторів дивіться за посиланням...

Теги: Opet, Opet News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое