В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів

В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів

Ринок електромобілів стрімко росте. За даними Асоціації європейських автовиробників (ACEA), минулого року в Європі було зареєстровано понад 360 000 нових електромобілів, а в усьому світі продано більш ніж 2 000 000 штук.

В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів

Український ринок електромобілів також розвивається. За даними платформи Opendatabot, з 2015 року українці придбали 27 732 електромобілі й щомісяця ця цифра зростає. І це не дивно, адже електромобілі зручні в повсякденній експлуатації, не викидають шкідливі речовини в процесі пересування, а це є великим плюсом для екології мегаполісів.

Звісно, електромобілі також потребують сервісу та заміни зношених деталей. Певною мірою їх обслуговування є простішим, ніж автомобілів з ДВЗ: не потрібно робити заміну свічок запалювання, зливати моторну оливу, стежити за станом паливної системи. Проте багато в чому вони схожі. Наприклад, в електромобілів також потрібно періодично замінювати щітки склоочисників, салонний фільтр, перегорілі лампи у фарах. І найважливіше – стежити за станом компонентів підвіски та гальмівної системи.

В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів
Так, в електромобілях використовується система електродинамічного гальмування з рекуперацією енергії при уповільненні, а при певних налаштуваннях системи вони здатні забезпечувати потужне гальмівне зусилля. Однак такі налаштування використовуються далеко не завжди, а середня вага сучасного електромобіля в спорядженому стані істотно більша за вагу схожого за характеристиками автомобіля з ДВЗ. Це означає, що гальмівній системі електромобіля доводиться перетворювати більше кінетичної енергії в тепло, що при певному стилі водіння призводить до підвищеного зносу. Якщо ж водій, навпаки, дотримується виключно спокійного стилю водіння та використовує в основному рекуперативне гальмування, гальмівні диски можуть вкритися іржею, а матеріал колодок затвердіти та стати менш ефективним. Важливо пам'ятати про це та уважно стежити за станом колодок і гальмівних дисків, а також своєчасно міняти гальмівну рідину.
В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів
Протягом всього 20-го та початку 21-го століття інженери компанії Bosch ініціювали безліч інноваційних технічних розробок, пов'язаних з гальмівними системами, запатентували їх і запустили в серійне виробництво. Нововведення Bosch, зокрема й у сфері електронних систем АBS і ESP, постійно підвищували ефективність роботи гальмівних систем і безпеку всіх учасників дорожнього руху. Так, ще в 1983 році Bosch вдалося значно поліпшити гальмівні характеристики потужних автомобілів за допомогою гальмівних дисків з високовуглецевого чавуну, а в 1995 році на автомобілях Mercedes-Benz S-класу вперше застосували електронну програму стійкості ESP.

В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів

Через появу складних електронних систем безпеки більш суворими стали й вимоги до якості гальмівної рідини. Адже на швидкість і точність спрацьовування цих систем може вплинути навіть незначна зміна в'язкості або утворення бульбашок пари. Компанія Bosch як інноватор, перший розробник систем ABS / ESP і їх провідний постачальник у відповідь на посилення вищевказаних вимог розробила нові види гальмівних рідин ENV4 та ENV6. Їх основною відмінною рисою є унікальне поєднання зниженої в'язкості з вищою температурою кипіння та високою змащувальною здатністю в порівнянні з іншими аналогами стандартів DOT.

Bosch постійно вивчає тенденції ринку, зміни у світовому автопарку та пропонує рішення для найсучасніших видів транспорту. Сьогодні асортимент, наприклад, дискових колодок покриває майже весь європейський автопарк електромобілів і постійно поповнюється новими артикулами. Асортимент Bosch є універсальним, оскільки за своїми експлуатаційними характеристиками підходить як для електричних, так і для звичайних автомобілів, що істотно спрощує підбір артикулів і економить місце на складах дистриб'юторів.

В гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілівВ гальмівній програмі Bosch з’явились компоненти для електромобілів


Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое