Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин
autoExpert » НОВОСТИ » Колеса, шины » Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

Компанія Nokian Tyres оголосила про початок конкурсу інновацій, що допоможе знайти рішення майбутнього для автоіндустрії. FAST RACE, BIG CHANGE (англ. «Швидкі перегони, Великі зміни») – це відкритий конкурс, до участі в якому запрошуються стартапи, представники бізнесу, студенти та науковці, для впровадження інновацій у створенні більш екологічних шин.

Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

Фіналісти отримають унікальну можливість представити свою ідею на легендарному полігоні Nokian Tyres «White Hell» («Біле пекло») у Лапландії. Переможцю запропонують втілити його ідею в життя разом з експертами науково-дослідного відділу Nokian Tyres.

Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

Як заявляють в компанії, "фіналісти матимуть одне коло, щоб змінити майбутнє".

На шляху боротьби з кліматичними змінами Nokian Tyres прискорює впровадження інновацій, щоб створювати найбільш екологічні шини. Відкритий конкурс FAST RACE, BIG CHANGE покликаний знайти нові рішення, що допоможуть зробити шини якомога більш екологічними. Переможець конкурсу отримає грошову винагороду у розмірі 10 000 євро та можливість бізнесової або наукової співпраці з Nokian Tyres.

Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

З-поміж усіх заявок буде обрано декілька учасників фіналу. Він відбудеться 7 квітня на випробувальному полігоні Nokian Tyres «White Hell» в Івало, що знаходиться за 300 км за полярним колом у фінській Лапландії. У фіналістів буде лише одне коло тестової траси, яке вони на повній швидкості проїдуть в електромобілі, керованому водієм-випробувачем Nokian Tyres, намагаючись при цьому переконати членів журі віддати голос за їхню ідею.

Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

Амбітні цілі, яких необхідно досягти до 2030 року
Компанія Nokian Tyres поставила перед собою амбітні цілі у сфері сталого розвитку: до кінця 2030 року збільшити кількість переробленої та відновлюваної сировини до 50%, а також на 50% зменшити викиди CO2 при виробництві шин. У січні 2022 року фінський виробник представив концептуальну шину Nokian Tyres Green Step. Це шедевр екологічних інновацій у поєднанні з прогресивним дизайном. Шина на 93% складається з відновлюваних або вторинних матеріалів. Вона ще на крок наближає компанію до досягнення мети, а конкурс FAST RACE, BIG CHANGE допоможе перетнути фінішну лінію.

Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин

Мета Nokian Tyres – зробити водіння більш раціональним у глобальних масштабах. Щодня у компанії приймають нові рішення щодо безпеки, сталого розвитку та передбачуваної керованості наших шин. Для клієнтів та споживачів сталий розвиток набуває все більшого значення при виборі шин.

Отже, організтор оголосив конкурс розпочатим. Заяви приймаються до 9 березня. Детально ознайомитися з його умовами та взяти участь можна за посиланням: https://www.nokiantyres.com/challenge/ (англ.)

Цікаві факти від Nokian Tyres:
У світі близько 1,4 мільярда автомобілів. Що якби на всіх них використовувалися екологічні шини? Шини можуть стати важливим внеском у боротьбу з кліматичними змінами.
До складу шин входять майже 30 різних компонентів і понад 100 сировинних матеріалів. Це сотні можливостей для екологічних інновацій.
Nokian Tyres у всьому світі шукає ідеї та рішення у різних галузях, які в майбутньому можна застосувати у виробництві шин преміум-класу для водіїв усієї планети. Таким рішенням може бути новий відновлюваний або перероблений матеріал, інновація, яка зменшує опір коченню чи робить її більш зносостійкою, або ж нова цифрова технологія – інновації можна втілювати на всіх етапах життєвого циклу продукту.
Конкурс від Nokian Tyres допоможе в розробці екологічних шин


Більше інформації про компанію Nokian Tyres та мережу її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое