20 років «Північній дорозі» - бренд VIANOR відзначає ювілей
autoExpert » НОВИНИ » Події » 20 років «Північній дорозі». VIANOR відзначає ювілей

20 років «Північній дорозі». VIANOR відзначає ювілей

  • Переглядів: 926
  • Дата: 20-10-2021, 17:32
  • Print
Бренд Vianor, під яким працює розгалужена мережа шинних центрів по всій Європі, був заснований у 2001 році в Фінляндії і з тих пір стрімко розвивається в ключових країнах континенту. Тоді, на початку 2000х років, найбільший у Скандинавії виробник шин Nokian Tyres Plc прийняв стратегічне рішення про створення власної фірмової мережі, яка б об’єднала шинні центри Норвегії, Швеції та власне Фінляндії у єдиний організм зі спільними стандартами осблуговування та асортименту.

20 років «Північній дорозі». VIANOR відзначає ювілей

На той час дилерська мережа фінських шинників вже складалась в цілому 150 торгових точок у країнах Скандинавії, а також в Естонії та Латвії, в яких працювало понад 1000 осіб. Чистий обсяг продажів шин перевищував 100 млн євро.

Та для експансії на нові ринки компанія потребувала нової стратегії із потужним і стабільним каналом дистрибуції. Таким чином було розроблено концепт Vianor в якому Nokian Tyres під загальною назвою та візуальною ідентичністю спочатку згуртувала та об’єднала найбільшу в країнах Північної Європи мережу шиномонтажів. Для назви власної шинної мережі у Nokian Tyres обрали слово Vianor, яке утворили як похідне від латинського "Північна дорога". Це мало втілити основний головну первагу Nokian Tyres – досвід роботи у північних умовах. Корпоративними кольорами Vianor стали чорний, сірий і яскравий сигнальний оранжевий. Новий візуальний вигляд був розроблений рекламним агентством Lowe Lintas & Partners.

«Обсяг продажів Nokian Tyres складає понад мільйон шин для легкових автомобілів та легкого комерційного транспорту. Vianor має найбільший у країнах Північної Європи ланцюг поставок шин і, таким чином, отримає переваги синергії, особливо у продажах, маркетингу та адмініструванні. Разом з тим, велика шинна мережа також вигідна і для споживачів, оскільки значні закупівлі приносять вигідну ціну та дозволяють нам підтримувати широкий асортимент продукції. Розгалужена мережа торгових точок також означає хорошу доступність», - так описав тоді задум проєкту віце-президент компанії Юхані Кірклунд (Juhani Kyrklund).

20 років «Північній дорозі». VIANOR відзначає ювілей

І от зараз, через 20 років, Vianor – це найбільша мережа шинних центрів у країнах Північної і Східної Європи, та СНД. До неї входить понад 1100 ШЦ, розташованих у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Україні, Росії, Казахстані, Чехії, Словаччині, Болгарії, Молдові, Сербії, Словенії та Румунії. За винятком Скандинавії, де ШЦ належать безпосередньо виробнику, шинні сервіси в цих країнах працюють як партнери на умовах франшизи. У всіх ШЦ Vianor компанія Nokian Tyres створює сприятливі умови для зручного вирішення будь-яких питань, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням шин. Окрім цього, у Vianor пропонують додаткові автомобільні товари та послуги, які також можуть стати у нагоді клієнтам.

Варто уваги, що біля 120 ШЦ із загального їх числа (тобто понад 10%!) працюють на території України. Перший ШЦ Vianor в Україні відкрився 17 липня 2007 року в Запоріжжі, а на сьогодні мережа Vianor в працює у всіх регіонах країни.

Зараз Vianor завоював серед водіїв і корпоративних парків репутацію зручного і популярного сервісу завдяки тому, що в одному місці представлений широкий вибір шин, автотоварів, послуги з обслуговування авто, компетентні консультації фахівців, а також такі послуги, як Hakka-Hotel і розширена Hakka-гарантія*.

20 років – це чималий термін, який свідчить про досвід, компетентність, високу якість обслуговування і довіру клієнтів.

Розширена гарантія (Hakka Guarantee) надається на зимові та на літні шини Nokian з визначеного переліку моделей. При дотриманні умов розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження, за винятком негарантійних випадків. Термін дії гарантії становить один рік.

20 років «Північній дорозі». VIANOR відзначає ювілей


Більше інформації про компанію Nokian Tyres Plc та мережу її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: VIANOR, Nokian Tyres

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше