PREMA. Витратні матеріали для шиномонтажу, ремонту коліс і покришок, ремонту бічних порізів шин як легкових, так і вантажних автомобілів, кар'єрної і сільськогосподарської техніки
autoExpert » НОВОСТИ » Колеса, шины » Компанія «ТМАВТО» формує дилерську мережу матеріалів PREMA

Компанія «ТМАВТО» формує дилерську мережу матеріалів PREMA

Компанія "ТМАВТО", фахівець в галузі шиномонтажу та шинного ремонту, більше десяти років є офіційним представником в Україні продукції PREMA. За цей час тут мали безліч можливостей переконатись у відмінній якості німецької продукції та оцінити усі переваги, яку надають сучані технлогії, розроблені спеціалістами PREMA. «ТМАВТО» пропонує іншим підприєствам, що працюють в галузі шинного ремонту та продажу матеріалів співпрацю в напрямку поширення провідних рішень на ринку авторемонту України.

Компанія «ТМАВТО» формує дилерську мережу матеріалів PREMA

Завдяки багатому досвіду роботи фахівців компанії PREMA в сфері шиноремонтних технологій була розроблена і впроваджена найсучасніша технологія ремонту камер і покришок, яка увібрала в себе всі інноваційні технології в цій галузі на даний момент. Це дозволяє застосовувати різні методи ремонту шин і камер. Матеріали PREMA можуть бути встановлені як з використанням вулканізатора - «на гарячу», так і без нього - застосовуючи так званий метод «холодної вулканізації».

Слід звернути особливу увагу на те, що в результаті багаторічної дослідницької роботи фахівців з Німеччини на світ з'явилася нова лінійка матеріалів – PREMA SOFTGUM. В її основі - комбінація швидковисихаючого вулканізаційного цементу і унікального м'якого "сірого шару", який має підвищену адгезію. Завдяки цьому якість і швидкість проведеного ремонту шин і камер набагато збільшилися, незалежно від обраного методу ремонту. Причому якісного поліпшення вдалося домогтися як при роботі "на холодну", так і використовуючи вулканізатор. На сьогоднішній день застосування даної технології дозволяє виробляти більшість ремонтів шин і камер без використання вулканізатора. Продукція компанії PREMA постійно проходить обов'язкове тестування в лабораторних умовах, а також в умовах екстремальних дорожніх випробувань, що є запорукою постійно високої якості продукту.

PREMA – це технологія, яка об'єднала переваги американських і європейських технологій шиноремонту:
Величезний вибір витратних матеріалів класу "Преміум" для шиномонтажу, ремонту коліс і покришок, ремонту бічних порізів шин як легкових, так і вантажних автомобілів, кар'єрної і сільськогосподарської техніки.
Міжнародні стандарти якості.
Приваблива упаковка.
Зручність в роботі.
Професійне навчання фахівців.

З огляду на високі вимоги і специфікації найширший асортимент продукції PREMA виробляється в основному на заводах у Німеччині на сучасному обладнанні. Мережа розповсюдження витратних матеріалів PREMA - одна з найбільших в світі. Сьогодні продукція компанії PREMA постачається в такі країни як США, Росія, Канада, Польща, Чеська Республіка, Італія, Словенія, Великобританія, Іспанія, Австрія, Кувейт, Туреччина, Португалія, ОАЕ, Мексика, Південна Корея, Домініканська Республіка, Японія та багато інших.

Таким чином, можна сміливо стверджувати, що PREMA SOFTGUM - це новий сучасний стандарт в технології ремонту шин і камер.

Компанія «ТМАВТО» формує дилерську мережу матеріалів PREMA

Лінія PREMA Softgum містить широкий асортимент матеріалів для ремонту шин. Одним з основних моментів PREMA Softgum Line є ламінований ремонтний пластир. Він має відмінні властивості, його легко наносити і він навіть вирівнює допуски на забуференої поверхні. Споживач може використовувати патчі Softgum Line для камер і шин для легкових автомобілів, шин для вантажних автомобілів і шин для сільськогосподарських тракторів.

Ось що робить лінію Softgum унікальною:
розроблено в Німеччині;
спеціальна конструкція шнура;
надзвичайно короткий час обробки швидковисихаючим цементом PFС;
відмінна адгезія при використанні з цементом PFC;
підходить для холодної і гарячої вулканізації.

Під маркою PREMA компанія «ТМАВТО» також постачає продукцію в наступних товарних групах: радіальні пластирі, клеї, цементи, камерні латки, відновлювачі безкамерного шару, знежирювачі, очищувачі, універсальні пластирі, грибки, ущільнювачі бортів, кілочки, сира гума та шнури.

Більш детально про асортимент PREMA, його властивості та призначення, а також про умови замовлення та співпраці можна дізнатись на сайті компанії «ТМАВТО» та звернувшись до бренд менеджера напряму.

Компанія «ТМАВТО» формує дилерську мережу матеріалів PREMAВсесвітньо відома компанія PREMA GmbH., зареєстрована в 2003 році – це спільне підприємство німецьких і північноамериканських спеціалістів в області сучасних методів ремонту всіх типів шин різних видів транспорту. З того часу компанія перетворилася з невеликого, регіонального дистриб'ютора автомобільних і відновлених шин в цілеспрямоване і незалежне підприємство, що займається постачанням та обслуговуванням шин і коліс для всієї нації.


Більше інформації про компанію "ТМАВТО", офіційного представника PREMA в Україні,та її контакти дивіться за посиланням...Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое