«Євро Ойл Груп Імпорт» запрошує до співпраці дилерів та представників для просування в регіонах мастильних матеріалів Finke
autoExpert » НОВИНИ » Масла, смазки » «Євро Ойл Груп Імпорт» запрошує до співпраці дилерів та представників для просування Finke

«Євро Ойл Груп Імпорт» запрошує до співпраці дилерів та представників для просування Finke

  • Прочитано: 1310
  • Дата: 3-06-2020, 11:08
  • Print
Компанія «Євро Ойл Груп Імпорт» є ексклюзивним імпортером мастильних матеріалів Finke в Україні. Підприємство розвиває дилерську мережу і запрошує до співпраці компанії і підприємства, що працюють на регіональних ринках мастильних матеріалів для довготривалої співпраці. Також компанія пропонує вигідні умови співпраці СТО, інтернет-магазинам і точкам роздрібної торгівлі.

Ставши партнером «Євро Ойл Груп Імпорт», підприємство зможе запропонувати своїм клієнтам моторні, трансмісійні та гідравлічні масла та мастила від німецького виробника Finke, який входить в групу компаній Hoyer. Це продукція найвищого рівня якості, що задовольняє найсуворіші вимоги.

«Євро Ойл Груп Імпорт» запрошує до співпраці дилерів та представників для просування Finke

Про бездоганну якість мастильних матеріалів говорить той факт, що вони сертифіковані DEKRA і виробляються виключно на території Німеччини: в даний час сумарні виробничі потужності заводу в Віссельхьоведі становлять 1 500 000 літрів. 7 блендінгових установок підприємства дозволяють виробляти до 90 000 літрів мастильних матеріалів за зміну. Мастильні матеріали Finke поєднують в собі столітні традиції якості та передові інноваційні розробки. На ринку Німеччини це ім'я відоме понад 130 років.

Продукція Finke не просто задовольняє, а перевершує вимоги національних і міжнародних стандартів і повністю відповідає нормам DIN, ISO, MIL, AFNOR, CE-TOP, API, NSF і ACEA. Контроль якості сировини і партій готової продукції забезпечує власна промислова лабораторія компанії на виробничому майданчику в Віссельхьоведі.

«Євро Ойл Груп Імпорт» запрошує до співпраці дилерів та представників для просування Finke

Вся представлена «Євро Ойл Груп Імпорт» продукція має сертифікати та дозволи згідно з чинним законодавством, які надаються за запитом клієнта.

На складах підприємства знаходиться великий асортимент продукції Finke і торгової марки мастильних матеріалів AVIATICON, що належить їй, в таких товарних групах:
- моторні оливи для легкових і вантажних автомобілів і мікроавтобусів,
- універсальні оливи для сільгосп- і спеціальної техніки,
- гідравлічні і трансмісійні оливи,
- компресійні і редукторні оливи,
- змащувальні матеріали,
- технічні рідини.

Всі ці продукти можуть бути доставлені партнерам і клієнтам в найкоротші терміни завдяки продуманій системі логістики. Також «Євро Ойл Груп Імпорт» забезпечує своїх партнерів вичерпною інформаційною підтримкою і рекламним супроводом продукції.

Більше інформації про компанію «Євро Ойл Груп», ексклюзивного дистриб'ютора продукції Finke та AVIATICON, читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Popular

Calendar

«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше