У Bosch вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора
autoExpert » СТАТТІ » Эксплуатация транспорта » У Bosch вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора

У Bosch вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора

  • Прочитано: 908
  • Дата: 14-07-2021, 18:33
  • Print
Багато водіїв не підозрюють, в якому стані знаходиться акумуляторна батарея, і згадують про акумулятор тільки, коли двигун відмовляється заводитися, а трапляється це найчастіше в холодну зимову пору. Однак літня спека – не менш небезпечна для АКБ. Спеціалісти Bosch підготували матеріал, в якому розповідають, чому екстремальні температури впливають на пускову потужність АКБ та які ще фактори ризику існують.

У Bosch  вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора

1. Екстремальні температури.
Літня спека з екстремально високими температурами може привести до втрати заряду акумулятора. На жаль, проблему часто неможливо виявити, поки не вона не стане критичною.

Як запобігти проблемі?
По можливості слід уникати паркування на сонці;
Потрібно регулярно перевіряти ступінь зарядки АКБ і в разі необхідності заряджати. Мінімальний показник напруги розімкнутого кола повинен бути не менше 12,5 В, а в ідеалі – 12,7В;
Необхідно періодично оглядати стан клем – вони повинні бути не окисленими;
Важливо контролювати стан генератора;
При поїздках на великі відстані не допустиме перезаряджання батареї. Для цього, наприклад, можна їхати з увімкненими фарами, під час стоянки включати максимальну кількість приладів, які споживають електроенергію.

Якщо батарея все-таки потребує заміни, встановлення нової краще довірити професіоналам. Адже акумулятор тісно пов'язаний з іншими електронними компонентами в автомобілі. Якщо електричне коло між АКБ і комп'ютерною системою автомобіля порушене, дані в блоках управління та інформаційно-розважальних системах можуть бути втрачені. Електронні компоненти, такі як радіоприймачі та склопідйомники, можливо, потрібно буде перепрограмувати.

2. Нерегулярне використання.
Багато водіїв думають, що при вимкненому двигуні електроенергія не витрачається. Це не так. Деяким системам, таким як сигналізація та замки, функції безключового доступу та навігації, потрібна електрика, навіть коли автомобіль припаркований. Саме тому після простою в гаражі протягом декількох тижнів автомобіль може не завестися. Найчастіше подібна неприємність трапляється в холодну погоду або якщо батарея стара.

Як запобігти проблемі?
Якщо автомобілем довго не користувалися, акумулятор потрібно перевірити та зарядити за потреби, використовуючи спеціальний зарядний пристрій (наприклад, у Бош Авто Сервісі під контролем фахівців, які мають відповідне обладнання та досвід).
Водіння автомобіля один раз на тиждень протягом як мінімум сорока хвилин допоможе запобігти проблемам з запуском.

У Bosch  вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора

3. Часті короткі поїздки.
При водінні в умовах «дім-робота-магазин», коли автовласник проїжджає тільки короткі відстані, акумулятор не може повністю перезарядитися. Навіть якісний і місткий акумулятор при такій експлуатації може передчасно вийти з ладу.

Як запобігти проблемі?
Хоча б раз на місяць бажано робити далекі поїздки на автомобілі, щоб зарядити акумулятор через генератор.

4. Вік автомобіля.
Зі збільшенням віку автомобіля потужність акумулятора може знижуватися через корозію та сульфатацію, які перешкоджають правильній зарядці.

Як запобігти проблемі?
Регулярно перевіряйте акумулятор, щоб гарантувати належний рівень заряду та працездатність АКБ.

Як заощадити на придбанні нового акумулятора?
Важливо підбирати ту модель, яка в змозі покрити всі потреби автомобіля в енергії. Не варто купувати дорогу модель АКБ для відносно простого автомобіля. Потенціал батареї не буде використовуватися повністю, а споживач переплатить там, де можна було б заощадити. Виробники враховують цей фактор. Наприклад, більш бюджетна лінійка акумуляторів S4 від Bosch підійде для авто з невеликою кількістю споживачів енергії. У ній закладено ряд технологічних переваг, що забезпечують ефективну роботу АКБ. Решітка Power Frame забезпечує кращу провідність, оптимальне проходження струму та зменшення ймовірності корозії. Це гарантує високий пусковий струм і швидкий заряд акумулятора. Тому на автомобілях з невеликим рівнем енергоспоживання батареї серії Bosch S4 будуть забезпечувати надійне та тривале енергопостачання.

У Bosch  вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора

Для авто преміального класу з високим рівнем енергоспоживання оптимальний вибір – АКБ лінійки S4E з удосконаленою технологією EFB (Enhanced Flooded Battery). Вони спеціально розроблені для легкових автомобілів з системою «старт-стоп». Завдяки підвищеній стійкості до циклічних навантажень вони забезпечують упевнений пуск двигуна навіть у разі, якщо під час стоянки акумулятор живить велику кількість споживачів електроенергії.

У Bosch  вказують на 4 причини виходу з ладу акумулятора

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше