СТО Дизель Сервіс, Івано-Франківськ, ремонт паливної системи легкових і вантажних авто, Common Rail, ПНВТ, дизельних двигунів
autoExpert » СТО » Ивано-Франковская обл. » Дизель сервис

Дизель сервис

СТО «Дизель сервіс»
м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 8
тел.: (099) 249-08-15; (097) 801-17-91; (0342) 505-887
e-mail: info@diesel.if.ua

Графік роботи:
понеділок-п’ятниця: 9:00-18:00
Субота, неділя - вихідний

СТО «Дизель сервіс» – незалежна спеціалізована станція з ремонту дизельних паливних сиситем автомобилів, що почала свою діяльність в 1998 р.

Про підприємство розповідає його директор та власник Федунь Василь Михайлович.

«Ми почали свою діяльність в 1998 році, тоді ми закупили обладнання чеської компанії Motorpal. На той час воно було досить ефективним, і в нашому місті такого обладнання не було. Вже тоді ми мали можливість займатися ремонтом паливної апаратури іномарок, завезених з Європи, тобто ми перестали продавати запчастини і зосередилися на обслуговуванні автомобілів. Переїжджали з місця на місце, поки в 2000 році не придбали свою теріторію. Пізніше закупили діагностичне обладнання Bosch. Сьогодні у нас є два сучасних стенди, які регулюють дизельну паливну апаратуру, тобто ми ремонтуємо паливні насоси високого тиску (ПНВТ), а також все, що пов’язано з системою Common Rail.

Дизель сервис
Дизель сервис

Станція ремонтує дизельні системи Bosch, Denso, Delphy, Siemens легкових, вантажних автомобілів та сільгосптехніки. Обслуговуються автомобілі переважно після закінчення строку гарантії.

У нас, звичайно, є конкуренти у місті, але їхне обладнання значно старіше за наше.

Я займаюсь цим напрямком 16 років. Всі наші працівники в свій час прийшли до нас непідготовлені, але досвід та регулярне навчання, а також співпраця з українським представництвом Bosch гарантують кваліфікацію кадрів.

Коли клієнти просять гарантію, я прошу надати гарантію якісної заправки їхнього автомобіля. Людина починає розуміти, і більше таких питань не виникає. Наша гарантія — наше місцезнаходження. Якщо щось не так, будь ласка, ми подивимось і допоможемо. Гарантія також — це наші спеціалісти.

Окрім ремонту паливної апаратури, ми професійно займаємось заміною мастил німецьких брендів Aral та DynaPower. На нашій СТО є окремий пост, який впродовж багатьох років працює тільки на заміну мастил. Хочу зазначити, що вже довгий час нам вдається утримувати конкурентні ціни на мастила саме завдяки тому, що ми є регіональним представником фірми «Dинаміка», яка імпортує мастила Aral та DynaPower в Україну.

Ми чудово розуміємо, що зараз на автосервісі треба створювати умови не тільки для ремонту автомобілів, але й для їх власників. Якщо клієнт приїжджає здалеку, йому нікуди дітись, то він чекає на станції. Є допитливі хлопці, які хочуть все бачити, а є люди, які приїхали, поклали нам ключі і поїхали десь чекати, коли машина буде готова. Зараз готується кімната з усіма умовами для клієнтів».

Дизель сервис
Дизель сервис

Перелік робіт, що виконуються на станції:
• Комп’ютерна діагностика легкових та вантажних автомобілів
• Ремонт паливної системи дизельних двигунів
• Ремонт всіх систем Common Rail
• Ремонт ПНВТ
• Заміна мастил, фільтрів

СТО «Дизель сервіс» на карте:
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 10)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое