Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck
autoExpert » НОВОСТИ » События » Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck

Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck

Імпортер і дистриб’ютор товарів для автосервісу Inter Cars Ukraine зібрав під одним дахом своїх партнерів, які є учасниками концепту Q-Service Truck (цьому присвячено один з матеріалів дев’ятого номеру корпоративного журналу Inter Truck). Тривалий період компанія не могла цього зробити через пандемію і карантинні обмеження, але ось 19–21 листопада відбулася довгоочікувана зустріч.

Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck
Концепт Q-Service Truck (Q — від англійського «Quality», якість) засновано в Польщі компанією Inter Cars S.А. ще два десятиліття тому. Inter Cars Ukraine розпочала реалізацію цього проєкту у 2017 році. На сьогодні ця мережа налічує вже 12 СТО по всій території України.

Представники 12 автосервісів, які входять у мережу Q-Service Truck, зібралися разом, щоб обговорити актуальні питання у сфері техобслуговування автомобілів, поділитися досвідом роботи і вирішення нагальних проблем.

Зустріч пройшла в заміському комплексі під Києвом, де атмосферу створюють сосни, тиша і свіже повітря… Для людей, які інтенсивно працюють і несуть відповідальність у режимі 24/7, це була можливість зупинитися, переключитися із щоденного напруженого графіка на більш спокійний ритм, у якому можна і перепочити, і відкрити себе для отримання нового знання.

Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck

На початку відбувся круглий стіл, спікерами на якому виступили керівник вантажного напрямку в Inter Cars Ukraine Євген Вергун і старший менеджер із закупівель ICU Сергій Лебедюк. Євген Вергун представив нових претендентів на участь у мережі Q-Service Truck: автосервіси з Кременчука, Кропивницького, Харкова і Павлограда. А Сергій Лебедюк розповів про основні напрямки співпраці в межах концепту, анонсував технології ремонту модулів deNOX.

Ще одною метою для представників Inter Cars Ukraine було отримання від учасників запиту на актуальну для них інформацію: дізнатися, що сьогодні цікавить автосервіси, у яких напрямках компанія може надати своїм партнерам підтримку, на які теми можна організувати навчальні тренінги і семінари.

У межах заходу пройшов бізнес-тренінг «Навчання керівників», на якому лектор Анатолій Пономарьов розповів про основи управління бізнес-структурою, про основні проблеми топ-менеджменту і шляхи їх вирішення. Деякі із цих моментів були вже відомі аудиторії, оскільки більшість із них не перший рік займаються цією справою. Проте бізнес-тренінг – це завжди гарна нагода актуалізувати для себе важливі аспекти в управлінні підприємством, щось обдумати і, можливо, переосмислити.

Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck

У зустрічі взяла участь представниця компанії Bosch Анна Мінтянська, яка розповіла про програму лояльності Bosch eXtra, а також провела цікаву вікторину із врученням призів.

Також учасники заходу мали змогу в неформальній обстановці обговорити питання діяльності автомайстерень.

В компанії висловили надію, що зустріч стала корисною для всіх партнерів і дала їм поштовх до нових проєктів, адже, як відзначив Сергій Лебедюк, «Q-Service Truck — це велика сім’я, члени якої обмінюються знаннями, що допомагає їм підтримувати роботу і рухатися вперед».

Inter Cars Ukraine провела зустріч учасників вантажної програми Q-Service Truck

Більше інформації про компанію Inter Cars Ukraine та її філіали дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое