Автосревіс «Сатурн Моторс», Бердичів: «Форум СТО – це як новорічна вантажівка з реклами COCA-COLA»
autoExpert » НОВОСТИ » События » Автосервіс «Сатурн Моторс», Бердичів: «Форум СТО – це як новорічна вантажівка з реклами COCA-COLA»

Автосервіс «Сатурн Моторс», Бердичів: «Форум СТО – це як новорічна вантажівка з реклами COCA-COLA»

Проєкт «Форум СТО» започаткований перш за все для професійного спілкування між різними учасниками ринку автосервісу. Та разом з тим, організатори не мають наміру перетворити його на нудний формальний захід, чи монотонну лекцію від якої тягне в сон. Тут прагнуть зовсім іншого формату, коли жвава дискусія проходить у форматі діалогу, а гострі питання на гарячі теми постійно тримають увагу у фокусі. І коли в autoExpert отримують емоційні відгуки від учасників, то розуміють, що проєкт на правильному шляху.

Автосервіс «Сатурн Моторс», Бердичів: «Форум СТО – це як новорічна вантажівка з реклами COCA-COLA»

Ось що сказали по горячих слідах після Вінницького етапу представники автосервісу «Сатурн Моторс», Бердичів, коли їх попросили поділитись враженнями:

«Форум відбувся - так може сказати людина, яка або взагалі не була на форумі, або просто була занурена в свій телефон протягом цього дійства.
Насправді 5й ФОРУМ у Вінниці промчав, як вантажівка з новорічної реклами Coca-Cola, даруючи всім почуття позитива та певного святкового настрою. Перше, що справляє враження – це надзвичайно красивий, святковий зал, в якому все відбувалося, і професійна організація заходу з точним графіком всіх виступів, зоною для знайомства зі спікерами і звичайно..... фуршетними столиками.

Можна ще довго розписувати всі деталі, але якщо коротко – було красиво, цікаво, результативно і вигідно (так як кожному надарували повні торби подарунків). А спікери не давали розслабитись ані на секунду, подаючи безцінну інформацію.

Ми безмежно вдячні за запрошення на Форум директора Барського коледжу транспорту і будівництва Йосипа Кібітлевського. Його виступ з презентаціями дає надію на те, що все ще є такі навчальні заклади, в яких готують справжніх професіоналів в різних сферах автомобільного життя.

Дякую Олександру та його сім'ї за максимальну віддачу своїх сил та ідей, так як без перебільшення найменші з організаторів (діти Олександра) були на рівні по підготовці всіх деталей Форуму. Ви справжні молодці, своїми діями Ви розвиваєте український автосервіс і даєте змогу підвищувати рівень обізнаності і професіоналізму. Все супер, БРАВО!»


Автосервіс «Сатурн Моторс», Бердичів: «Форум СТО – це як новорічна вантажівка з реклами COCA-COLA»

Зі свого боку, команда «Форум СТО» навзаєм вдячна автосервісу «Сатурн Моторс» Бердичів за такий щирий, емоційний та образний відгук. Такий зворотній зв’язок надихає рухатись далі та переконує, що подібний формат спілкування потрібний професійній спільноті по всій країні. А «новорічна вантажівка» вже прямує до наступного етапу в місті Дніпро.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое