Асоціація імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів (АІДА) обрала нове керівництво і визначила напрями роботи на майбутнє
autoExpert » НОВОСТИ » События » Асоціація імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів обрала нове керівництво і визначила напрями роботи

Асоціація імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів обрала нове керівництво і визначила напрями роботи

Асоціація імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів обрала нове керівництво і визначила напрями роботи31 січня 2019 року відбулися Загальні звітно-виборні збори Асоціації імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів (АІДА), на яких реформовано діяльність асоціації та здійснено кадрові зміни в управлінні — призначено генеральним директором юриста Вікторію Черкач та обрано Правління АІДА.

До складу Правління увійшли: Олексій Кузьма (Magnetti Marelli), Костянтин Казиміренко (Автодистриб'юшн Україна) та Сергій Овсієнко (Тонус Авто).

Учасники зборів заслухали звіт про діяльність АІДА за минулий рік та визначили напрямки роботи на наступний рік, що передбачають активну участь в законотворчих процесах держави. Члени АІДА відзначили, що 2018 рік був одним із найпродуктивніших у діяльності асоціації. Зокрема, АІДА ініціювала та працює спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України і BRDO над приведенням вимог українського законодавства у сфері сертифікації автокомпонентів у відповідність до законодавства ЄС. В рамках членства в Українській раді бізнесу АІДА підтримує проекти, спрямовані на обілення ринку та спрощення ведення господарської діяльності.

Асоціація імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів обрала нове керівництво і визначила напрями роботи

У 2019 році АІДА працюватиме над вирішенням таких питань:

приведення у відповідність законодавства у сфері сертифікації автокомпонентів у відповідність із законодавством ЄС;
участь у розробці нового законодавства щодо обов'язкового технічного обслуговування автомобілів;
сприяння обіленню ринку та фіскалізації ланцюжка постачання та реалізації автокомпонентів;
врегулювання проблемних норм законодавства у сфері трансферного ціноутворення;
гармонізація українського законодавства із законодавством ЄС у питаннях використання відновлених виробів та зняття авто з гарантії за невикористання оригінальних авто компонентів;
розробка законодавчих ініціатив, спрямованих на покращення регулювання діяльності з імпорту та дистрибуції автокомпонентів (утилізація моторного масла, патенти, фітосанітарні висновки тощо).

АІДА координує і консолідує зусилля учасників ринку aftermarket для вирішення проблем їх професійної діяльності, що становлять спільний інтерес, шляхом розробки і просування проектів державних нормативно-правових актів; уніфікує правила співпраці з партнерами і споживачами; здійснює інформаційну підтримку і сприяє спілкуванню керівників і фахівців компаній - Членів Асоціації.
До складу АІДА входить 10 компаній, що є виробниками, імпортерами та дистриб'юторами автокомпонентів: IHR Avtomotive, Magneti Marelli, Robert Bosch, Автодистриб'юшн Україна, ЕЛІТ-Україна, Автолідер, Авто Трейд Компани, Автофастера, Тонус Авто, ОМЕГА.


Теги: АИДА, AIDA

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое