«АвтоНова-Д» стала дистриб’ютором Opet в каналі СТО
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » «АвтоНова-Д» стала дистриб’ютором Opet в каналі СТО

«АвтоНова-Д» стала дистриб’ютором Opet в каналі СТО

Шлях еволюції, який пройшла за 10 років «Автонова-Д», збагатив її каталог багатьма брендами запчастин та мастильних матеріалів. Стратегія розвитку компанії передбачає, що у неї завжди має бути в пропозиції як оригінальні продукти ОЕМ, так і альтернативні рішення. При цьому обов’язковою умовою до включення в портфель нового бренду є безкомпромісна якість його продукції.

«АвтоНова-Д» стала дистриб’ютором Opet в каналі СТО

Черговим партнером, з яким компанія домовилась про співпрацю, став турецький виробник мастильних матеріал Opet, який стрімко опановує український ринок. Від тепер «АвтоНова-Д» є офіційним дистриб’ютором олив для легкового транспорту Opet в каналі СТО на території України. Для клієнтів «АвтоНова-Д» серія моторних олив від торгової марки Opet означає економічний вибір при високій якості. Ці продукти вже надійшли на склади компанії та доступні для замовлення.

Більше того, компанія вже встигла провести першу акцію за підтримки постачальника. Така маркетингова підтримка – фірмовий стиль роботи Opet зі своїми В2В партнерами, від якого виграють усі: і постачальник, і дистриб’ютор, і кінцевий споживач.

Завдяки роботі представництва в Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів. Така логістична схема гарантує збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача і захист від контрафакту, а також дає можливість отримати привабливі ціни.

Для обслуговування легкових та вантажних автомобілів (а також сільськогосподарської техніки, мотоциклів та водяного транспорту) лінійка продукції Opet включає в себе широкий асортимент:
моторних олив;
трансмісійних олив;
антифризу;
консистентних мастил;
гальмівної рідини;
редукторних олив;
гідравлічних рідин;
та ін.

Мастильні матеріали виробництва Opet є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar. Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, а продукція Opet має їхні офіційні схвалення, серед яких Volkswagen, BMW, Renault, Mercedes-Benz, MAN, Volvo, Fiat, Ford, CNH та багато інших.

Запорукою якості продукції турецького виробника є новітній завод в м. Аліайя, а про компетенцію свідчить власна ультрасучасна лабораторія, оснащена всім необхідним обладнанням та акредитована Турецькою Акредитаційною Агенцію T?RKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025. Тут проводять більше 300 тис. тестів на рік: вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив за програмою сервісу Fullcheck LAB.

Більше інформації про компанію «Автонова-Д» та бренд Opet дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое