Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування в умовах Антарктиди!
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ) починає співпрацю з компанією СП «Юкойл»: українські моторні оливи YUKO відправляються в Антарктиду, на науково-дослідну станцію «Академік Вернадський».

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

Українські моторні оливи YUKO (м. Запоріжжя) працюватимуть на криголамі та станції «Академік Вернадський»: НАНЦ та ТОВ «СП Юкойл» уклали відповідний меморандум про співпрацю на 2021-2023 роки. Слід зазначити, що це перший прецедент, коли моторна олива українського виробництва відправляється в Антарктику для роботи в надскладних умовах для забезпечення життєдіяльності станції.

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

За словами Євгена Дикого, директора НАНЦ, генератори для станції – це і тепло, і світло, і, врешті-решт, можливість існування всієї експедиції протягом року на віддаленому континенті. Нещодавно для забезпечення енергією було придбано нові дизель-генератори VOLVO PENTA. Старі агрегати цього бренду відпрацювали в Антарктиді 40 років.

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

«Ми встановлюємо обладнання перевіреного виробника і сподіваємося, що нові відпрацюють не менше, - говорить Євген Дикий. – Єдине, що змінюємо – це моторну оливу. Цього року віддали перевагу моторній оливі YUKO, українського виробництва, запропоновану як спонсорську допомогу нашим новим партнером, виробником мастильних матеріалів ТОВ «СП Юкойл».

Ми щиро вдячні українському бізнесу, який дедалі частіше повертається в бік науки і вкотре допомагає нам як фінансово, так і організаційно, беручи на себе деякі бізнес процеси та рішення логістичних питань.

Ми, своєю чергою, зазвичай віддаємо перевагу українським продуктам під час закупівель. І напевно знаємо, що в Україні є підприємства, які складають гідну конкуренцію європейським продуктам, це вже перевірено в минулих експедиціях. Взагалі наша станція – це саме та платформа, де перевіряються на міцність не тільки люди, а й технології. Адже де, як не в Антарктиді, природою створені такі складні умови праці. Тож для нашого нового партнера – це надзадача! Однак ми віримо в вітчизняного виробника»
.

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

Керівник PR-служби «СП Юкойл» Ольга Гречко в свою чергу так прокоментувала цю новину: «До цього проекту ми ставимося з особливою теплотою та великою відповідальністю, адже розуміємо, яку важливу роль відіграє моторна олива в житті полярної станції. Наша технічна команда зараз уважно вивчила всі нормативні документи та вимоги виробника дизель-генераторів VOLVO PENTA для підбору оптимальних відповідників моторних олив з асортименту продуктів YUKO. Ми підемо навіть на розробку нового продукту, в разі відсутності готового рішення. Крім того, нами отримано запит ще і на підбір олив для криголаму, що було нещодавно придбано для потреб ДУ НАНЦ, тож і це питання ми плануємо повністю закрити за власний кошт».

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!
Криголам James Clark Ross був придбаний Україною у Великобританії і 5 жовтня 2021 року прибув до порту Одеси, де пройде технічне обслуговування і дообладнання. Отримавши нову назву, криголам під українським прапором вирушить до південного континенту згідно плану наприкінці 2021 або на початку 2022 року.


«Звісно, надання моторної оливі – це тільки частина масштабного проєкту, спрямованого на всебічну підтримку вітчизняної науки, а саме роботи станції «Академік Вернадський». Всі проекти будемо активно висвітлювати у ЗМІ протягом їх реалізації, - розповідає пані Гречко. - Моторні оливи YUKO до цього моменту експортувалися у понад 80 країн світу, приємно розуміти, що відтепер вона працюватиме на всіх континентах планети, включно із Антарктидою!».

Екстремальна перевірка. Оливи YUKO пройдуть випробування умовами Антарктиди!

І це ще не все. Піклуючись про довкілля, виробник візьме на себе витрати з вивозу відпрацьованої оливи. Попри те, що в цей регіон важко шось завезти і шось вивезти – це цілий логістичний процес. Та, як каже Ольга Гречко, екологія для «СП Юкойл» понад усе.

Більше інформації про СП «Юкойл» та про бренд YUKO дивіться за посиланнями...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое