Мастильні матеріали Finke для електрокарів від компанії «Євро Ойл Груп Плюс»
autoExpert » НОВИНИ » Масла, смазки » Мастильні матеріали Finke для електрокарів від компанії «Євро Ойл Груп Плюс»

Мастильні матеріали Finke для електрокарів від компанії «Євро Ойл Груп Плюс»

  • Прочитано: 445
  • Дата: 24-03-2020, 19:49
  • Print
Електричні транспортні засоби все більше входять в повсякденне життя. Разом з відомими німецькими виробниками транспортних засобів, такими як Mercedes, BMW та Volkswagen, на ринок тиснуть численні виробники з інших країн та пропонують свої моделі легкових автомобілів. Тож, саме час з’ясувати, яка ситуація з мастильними матеріалами та технічними рідинами в таких електро- чи гібридних автомобілях?

Мастильні матеріали Finke для електрокарів від компанії «Євро Ойл Груп Плюс»

У портфоліо Finke Mineralоlwerk GmbH є першокласна продукція, що використовується в найсучасніших електричних та гібридних транспортних засобах. Асортимент продуктів охоплює оливи для використання як в двигунах та гідравліці гібридних авто, так і продукцію для охолодження акумуляторних батарей, гідравлічної системи гальм та оливи для використання в системах передаточних механізмів.

Оскільки електричні транспортні засоби не мають двигунів внутрішнього згорання і, дуже часто, трансмісій, такі автомобілі не потребують ані моторної, ані трансмісійної оливи. Однак, залишаються інші системи та агрегати, такі як гідравліка гальм та системи охолодження акумуляторів.


Модель
Система охолодження
Гідравлічні гальмаРедуктори
VW E-Golf AVIATICON Finkofreeze P13AVIATICON DOT4Недоступний
Renault ZoeAVIATICON Finkofreeze P30AVIATICON DOT4AVIATICON Gold MTF 75W-8
Tesla Model SAVIATICON Finkofreeze P48AVIATICON DOT4Недоступний


Зрозуміло, що гібридні транспортні засоби потребують оливу для двигуна та трансмісій. Тут застосовуються високоякісні змащувальні матеріали низької в’язкості. Переважно використовуються моторні оливи SAE 5W-30, SAE 5W-20 чи SAE 0W-20, а для трансмісій – Dexron-VI-Qualitаt. Також додатково застосовуються рідини для охолодження акумуляторів або електродвигунів.

Модель
Моторна олива
Система охолодженняГідравлічна система гальмТрансмісія
TOYOTA RAV 4AVIATICON Unique LV 0W-20AVIATICON Finkofreeze F30AVIATICON DOT 5AVIATICON ATF DEX VI
Ford Focus C-MaxAVIATICON Unique FO Eco 5W-20AVIATICON Finkofreeze F30AVIATICON DOT 5AVIATICON ATF DEX VI


Finke має рішення навіть для такого малопоширеного на разі виду техніки, як транспорт на паливних елементах (Fuel cells), і технічно готова постачати ці чутливі експлуатаційні матеріали. Зі змінами в сучасній техніці, що приводить в рух транспортні засоби, Finke планує і надалі вдосконалювати асортимент продукції щоб, як надійний партнер, і в майбутньому задовольняти своїх клієнтів найкращими експлуатаційними матеріалами.

Клієнти Finke можуть знайти продукцію, що підходить саме їх транспортному засобу, на вебсторінці компанії www.finke-oil.de завдяки сервісу Oilfinder. Компанія «Євро Ойл Груп Плюс» закликає звертатись до її фахівців в разі виникнення будь-яких питаннь щодо нашої продукції.

Більше інформації про компанію «Євро Ойл Групп Плюс», ексклюзивного дистриб'ютора продукції Finke та AVIATICON, читайте за посиланням…


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше