Чисто по-європейські: безконтактні мийки Euro-Ekol виходять на український ринок
autoExpert » НОВИНИ » Оборудование для СТО » Чисто по-європейські: безконтактні мийки Euro-Ekol виходять на український ринок

Чисто по-європейські: безконтактні мийки Euro-Ekol виходять на український ринок

  • Прочитано: 500
  • Дата: 25-07-2019, 23:12
  • Print
Компанія Euro-Ekol – один з лідерів польського ринку, на ринку Польщі та ЄС працює близько 10 років і постачає обладнання та будує мийки самообслуговування (МСО) у Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, на Балканах, навіть на Мальті. А також у Східній Європі: Росії, Білорусі і зараз виходить на ринок України зі своїм продуктом.

Чисто по-європейські: безконтактні мийки Euro-Ekol виходять на український ринок

В Європі за ці роки підприємством вже споруджено сотні мийок. В Україні проект лише стартував кілька місяців тому. Презентація МСО Euro-Ekol для української автоспільноти відбулася на теренах виставки «АвтоТехСервіс’2019».

Наразі компанія зосередила зусилля на просуванні свого рішення та продажу обладнання для МСО в Україні.

Про особливі можливості обладнання Euro-Ekol, його переваги над конкурентами, перспективи на ринку та унікальні пропозиції для бізнесу нам розповів Олексій Мироненко, директор представництва Euro-Ekol в Україні.

Тренд на поширення безконтактних мийок в Україні посилився лише нещодавно, але в Європі це почалося більше 10 років тому. Оцінюючи загальну тенденцію на цьому ринку послуг, директор представництва Euro-Ekol передбачає, що ручні мийки через деякий час перейдуть до сегменту елітних дорогих машин і обслуговування рівню VIP. «Основна маса автомобілів буде митися на безконтактних мийках, так як це відбувається у Європі, де вже звикли мити машину не раз на місяць, а ледь не щодня», - переконує О. Мироненко.


Переваги МСО над традиційними мийками це швидкість та ціна. А також впевненість у якості виконаної робити, адже власник (або власниця) авто все робить сам, а не покладається на абстрактного невідомого мийника. Техніка дуже проста та потребує особливої підготовки чи навичок. Оскільки вартість послуги контактних мийок зростає, то різниця в ціні на послуги між МСО та традиційних мийок вже може сягати 4 разів. Орієнтовний час перебування клієнта на МСО становить 10-12 хвилин, з яких на саме миття витрачається 5-6 хвилин. Таким чином реальна пропускна здатність мийки – 5-6 автомобілів на пост. Відповідно ця цифра масштабується на 4- , 6- чи 8-постові мийки. Тож час очікування в черзі максимально скорочено. МСО Euro-Ekol повністю автоматизовані та можуть працювати взагалі без обслуговуючого персоналу, так як це реалізовано в Польщі. В умовах України, доки технологія ще незнайома споживачу, можливо знадобиться оператор, який зможе надати консультацію, розміняти гроші, наглянути за порядком, тощо. Але потенційно мийка є повністю автономна, здійснюється моніторинг та відеонагляд, а власник має віддалений доступ до статистики, керування мийкою, контролю над витратами хімії та води і може управляти усіма процесами зі свого комп’ютера в офісі чи навіть через додаток в телефоні.

Представлене на виставці обладнання викликало суттєву зацікавленість відвідувачів, адже компанія пропонує деякі інноваційні речі, що не мають аналогів на ринку. Наприклад, опція «Турбощітка»: густа піна подається під тиском через щітку, а не просто напиляється на поверхню автомобіля. Це дозволяє домивати машину в найбільш забруднених місцях, видаляти пісок та бруд без подряпин ЛФП за скорочений проміжок часу (бо не треба очікувати дію піни).

Чисто по-європейські: безконтактні мийки Euro-Ekol виходять на український ринок«За 7-10 хвилин можна спокійно та якісно відмити навіть дуже забруднену машину, а отже клієнту не треба на довго затримуватись на посту і пост звільняється для чергового автовласника».

Також існує опціональна можливість подачі на щітку різнокольорової піни із приємним запахом, що створює захопливий візуальний ефект, який дуже подобається дітям та жінкам - коли на мийку заїжджає автомобіль з родиною, буденна процедура перетворюється на веселу розвагу. Цей на перший погляд легковажний крок насправді є дієвим маркетинговим ходом, що дозволяє залучати додатковий сегмент клієнтів. «А задоволений клієнт обов’язково повернеться наступного разу», - упевнений О. Мироненко.

Такі технології є особливою рисою МСО Euro-Ekol, що надає їм перевагу над альтернативними рішеннями не лише на українському, але й від самого початку на польському ринку. «Завдяки таким крокам Euro-Ekol вдається відбирати клієнтів у конкурентів. Наші мийки виграють у боротьбі за кінцевого споживача, а це в свою чергу приводить до нас більше замовників», - так пояснили в представництві стратегію Euro-Ekol.

Щодо самої виставки «АвтоТехСервіс» представники Euro-Ekol, як дебютанти, так оцінили цю подію: «Ми відчули велику зацікавленість людей: багато відвідувачів підходило до нашого стенду, розпитувало про наші додаткові опції. Ми єдині на виставці проводили демонстраційне миття. Це ми робили не менше 10 разів на день і щоразу подивитись на таке шоу збирався чималенький натовп. У підсумку ми отримали багато звернень та контактів потенційних клієнтів».

Очевидно, що цільова аудиторія підприємства – це підприємці, які розглядають такий варіант ведення бізнесу. Для них представництво Euro-Ekol в Україні надає готове рішення «під ключ»:

«Ми виконуємо всі види робіт. Починаючи від земляних робіт, укладання бетонної основи з підігрівом та комунікаціями, встановлення металоконструкцій навісу до налаштування обладнання, - пояснює О. Мироненко. – Буд. матеріали, металоконструкції, рекламне оздоблення виготовляється в Україні, а саме обладнання мийки надходить безпосередньо з Польщі. Таким чином, наша компанія хоча і є представництвом польського бренду, але водночас є і виробничим підприємством із власними кадрами та ресурсом. Отже ми можемо на 100% самостійно здійснити проект без залучення субпідрядників».

Такі результати виставки дозволяють представникам польського виробника сподіватись на низку замовлень і очікувати великого обсягу роботи вже найближчим часом.

Присоединяйтесь к autoExpert в соцсетях и мессенджерах:

autoExpert в Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новости, акции компаний, статьи.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - эксклюзивные материалы и интервью.
autoExpert в Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новости, акции компаний, статьи.

Это удобно! Актуальные новости и профессиональные статьи - всё о рынке Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчасти, моторные масла, автохимия, оборудование для СТО, автобизнес в лицах, шины, грузовой сервис.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше