Расширение ассортимента фильтров HEXEN от компании AMW » autoExpert. Automotive from Europe
autoExpert » НОВИНИ » Автозапчасти » Расширение ассортимента фильтров HEXEN от компании AMW

Расширение ассортимента фильтров HEXEN от компании AMW

  • Прочитано: 2434
  • Дата: 6-02-2011, 23:33
  • Print

Корпорація AMV пропонує розширений асортимент фільтрів HEXEN, в продаж надійшли паливні фільтри-сепаратори на автомобілі DAF, MAN, Mercedes, Iveco, Renault, Scania, Volvo. Основною перевагою цих фільтрів є використання передових багатокомпозитних матеріалів, що відповідають останнім вимогам провідних автовиробників.

 

HEXEN

HEXEN Automotive Systems – міжнародна багатопрофільна компанія заснована в 1978 році завдяки об’єднанню спільних інтересів і вкладенню капіталу групою інженерів та менеджерів із 25-річним досвідом роботи у сфері автозапчастин. Із початку заснування і по сьогоднішній день компанія набуває все більшої ваги на світовому ринку з брендом HEXEN що успішно розвивається та набуває популярності. На сьогоднішній день продукція HEXEN виробляється на умовах аутсорсинга на технологічно передових підприємствах всього світу.

Сферою діяльності компанії є виробництво і продаж запасних частин і деталей автомобіля що швидко зношуються.


Програма виробництва включає в себе всі види автозапчастин, необхідних для технічного обслуговування автомобіля, якість яких еквівалентна оригінальній (OE – original equipment). Підприємства-виробники продукції є постачальниками комплектування на конвеєри Audi, BMW, Daimler AG, Nissan, Toyota, Volkswagen. Всі ступені виробництва а також субпідрядники заводів-виробників мають сертифікати системи управління якістю у відповідності із серією стандартів ISO 16949.


Продукція HEXEN завдяки своїй якості і надійності здатна задовольнити вимоги споживачів, що постійно зростають. Всі вироби були розроблені у власних сучасних лабораторіях компанії, де постійно ведуться безперервні дослідження, спрямовані на збільшення експлуатаційних характеристик.
Спектр застосування продукції HEXEN охоплює всі області обслуговування автомобілів. Поряд із нарощуванням потужностей виробництва і збільшенням груп товарів в конструкторських та дослідницьких центрах компанії в першу чергу завжди знаходиться турбота та охорона довкілля.


HEXEN Automotive Systems пропонує широкий спектр автомобільних запчастин для обслуговування автомобілів. Програма виробництва включає в себе такі групи товарів: фільтри для всіх систем автомобілів, свічки запалювання, високовольтні проводи, гальмівні диски, колодки та накладки, ремені двигуна, деталі підвіски, автомобільні лампи, щітки склоочисників, акумуляторні батареї, інструменти, автохімія.
Не зважаючи на великий вибір товарів, що пропонуються, компанія прагне розширяти асортимент продукції, для повного задоволення вимог наших клієнтів.


Під час виробництва своєї продукції компанія HEXEN Automotive Systems виконує всі вимоги автовиробників, а також ставить собі за мету перевищити їх. Це означає, що товар під маркою HEXEN, який ви купуєте, відзначається безкомпромісною якістю та підвищеним ресурсом використання.
 

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

SpecialIssues

Popular

Calendar

«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше