DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори PowerEdge
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdgeЩе восени 2021 року на європейському ринку з’явився новий автомобільний бренд PowerEdge. Про це повідомляється в офіційному пресрелізі компанії, який, зкорема, надрукований у корпоративному виданні компанії Inter Cars Ukraine «Відомості» №24. Нова марка в першу чергу орієнтована на задоволення попиту на запчастини середнього цінового сегмента. Бренд уже відомий у США, де він змагається за визнання власників старіших автомобілів, які потребують недорогих деталей для заміни. І от тепер ці переваги стають доступними і в Європі. На початковому етапі асортимент включатиме щітки склоочисників та компресори для систем кондиціонування повітря.

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge
Презентація бренду на стенді PowerEdge під час Heavy Duty Aftermarket Week (HDAW) в США у 2020 році

Економія і якість стають перевагами для бізнесу
Хоча маркетингові заходи щодо цієї продукції здійснює DENSO, PowerEdge не входить до традиційного асортименту DENSO: це окремий суббренд, створений спеціально для постачання продуктів за конкурентоспроможними цінами, завдяки чому компанії, що працюють на ринку запасних частин, зможуть збагатити свою пропозицію та привабити нову групу клієнтів. Продукти PowerEdge, розроблені з точним дотриманням стандартів якості DENSO, відповідають конкурентним вимогам до високоякісного середньоцінового сегменту запасних частин. Більше того, на всі продукти з асортименту PowerEdge поширюються умови сервісу DENSO, що включають замовлення, доставку, організацію логістики та обслуговування клієнтів.

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge«Вихід PowerEdge на європейський ринок додає вражаючий новий вимір до популярного асортименту преміальних запасних частин і сервісу, які ми пропонуємо під брендом DENSO, — відзначив Олексій Барташевіч, старший менеджер відділу продукції для ринку запчастин компанії DENSO. — Це забезпечить доступ до низки продуктів з новими особливостями, які допоможуть дистриб’юторам і станціям техобслуговування заповнити прогалини в наявному асортименті. Володіючи запасом деталей PowerEdge, компанії зможуть привабити клієнтів з різноманітними потребами і запропонувати їм відмінну альтернативу. В першу чергу це буде цікаво власникам старіших автомобілів. Через те що менше водіїв оновлюють свої авто, а середній вік європейського парку автомобілів зростає, поява бюджетного бренду запасних частин, підтриманого надійністю та сервісом DENSO, має значний потенціал для продажів. Крім того, клієнти зможуть замовляти різні кількості продуктів PowerEdge через єдину точку замовлення в DENSO Europe, що дозволить максимізувати ефективність».

Які продукти включено у запуск марки PowerEdge?
На початковій стадії виходу на ринок Європи асортимент PowerEdge включає дві категорії продуктів: компресори та щітки склоочисників. Щітки «двірників» PowerEdge є відповіддю на зростання попиту на недорогі склоочисники в європейських країнах, що розвиваються. Вони вирізняються конкурентоспроможною ціною і водночас відповідають загальноприйнятим стандартам і специфікаціям ринку запчастин.

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge

В асортименті заплановані пласкі та звичайні щітки склоочисників, лінійка кожного типу буде включати 12 артикулів. До переліку пласких щіток увійдуть вироби з довжиною від350 до 700 мм. Це перекриває до 90% європейського автопарку. Щітки мають вузьку конструкцію, виготовлені з преміальної гуми і оснащені унікальним одинарним адаптером-фіксатором, який максимально розширює варіанти застосування і полегшує встановлення. Своєю чергою, звичайні щітки склоочисників PowerEdge були вдосконалені, щоб досягти надійності, ефективності та довговічності. Так само як і пласкі щітки, вони постачаються в картонній упаковці (це менш шкідливе для довкілля).

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge

Початковий асортимент PowerEdge довершують компресори, що розроблялися як якісна альтернатива для автомобілів, котрі перейшли у через середину свого терміну експлуатації. Втіливши у себе компетенцію DENSO у розробленні систем кондиціонування повітря, компресори PowerEdge надають оптимальне поєднання надійності, ефективності та ціни. Вони виготовляються з використанням якісних компонентів та матеріалів, завжди постачаються заправленими відповідною оливою. Окрім того, вони проходять перевірку на відповідність суворим стандартам продуктивності. І хоча компанія DENSO вже представлена на європейському ринку запчастин і може запропонувати широкий перелік оригінальних компресорів для преміум-сегменту, товари марки PowerEdge принесуть додатковий прибуток, оскільки ці продукти орієнтовані на додаткові варіанти використання та старіші автомобілі.

Чи є в потужності межа? DENSO вивела на європейський ринок щітки та компресори під брендом PowerEdge

На початковому етапі до номенклатури PowerEdge увійшло понад 90 компресорів для пасажирських автомобілів та комерційного транспорту, а протягом кількох наступних років планується додати нові моделі для цікавих варіантів застосування, завершуючи таким чином формування повноцінної альтернативної пропозиції.

«Хоча PowerEdge вже працює в Америці, ми не просто переносимо свої продукти з цього ринку: це буде цілковито нова пропозиція з урахуванням європейської специфіки, — коментує Олексій Барташевіч. — В той час коли в Сполучених Штатах основу лінійки становлять стартери, генератори та продукти для систем нейтралізації відпрацьованих газів дизельних двигунів високопотужних автомобілів, асортимент для Європи зосереджений на потребах і можливостях підприємств, що працюють на ринку запчастин по цей бік Атлантики. Наша місія полягає в тому, щоб надати нашим партнерам з торгівлі запчастинами всі необхідні для досягнення успіху інструменти. Включивши у сферу свого охоплення цілковито новий бренд, нові цінові орієнтири та клієнтів, вони зроблять важливий крок на шляху до цієї мети».

Більше інформації про компанії DENSO та Inter Cars Ukraine читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое