Bosch удосконалив щітки склоочисника Aerotwin
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Прозоре скло в сезон дощів. Bosch удосконалив щітки склоочисника Aerotwin

Прозоре скло в сезон дощів. Bosch удосконалив щітки склоочисника Aerotwin

Розробники компанії Bosch удосконалили двокомпонентний склад гуми склоочисників Aerotwin, яка налічує понад 100 найменувань, що охоплюють велику частину автомобільного парку. До складу гумової кромки вони додали спеціальний компонент, завдяки якому гумовий профіль став значно ефективнішим та стійкішим до впливів навколишнього середовища. Удосконалена формула суміші зробила і без того зносостійкий каучук Power Protection Plus ще стійкішим до стирання, а також до впливів таких факторів, як УФ-випромінювання та озон.

Прозоре скло в сезон дощів. Bosch удосконалив щітки склоочисника Aerotwin

Результати численних тестувань, проведених як у польових, так і лабораторних умовах, довели:

Оновлені щітки Bosch Aerotwin забезпечують бездоганну якість очищення скла без розводів навіть під негативним механічним впливом на гумову кромку таких забруднень, як, наприклад, комахи, пил, пилок.
Нова гумова кромка Bosch Aerotwin демонструє менше стирання і, отже, значно збільшує строк експлуатації склоочисників.
Завдяки удосконаленій формулі гумової кромки оновлені щітки мають ще кращі показники безшумної роботи – склоочисник рухається по склу особливо плавно і тихо, незалежно від погодних умов.
Властивості оновленої гуми зберігаються навіть в екстремальних умовах – за аномально високих та низьких температур (щітки з оновленою гумою були протестовані в умовах суворої північноєвропейської зими, зранку, в мороз мінус 17-20 градусів).

Прозоре скло в сезон дощів. Bosch удосконалив щітки склоочисника Aerotwin

Стійкий і бездоганний результат очищення завдяки довговічному гумовому профілю склоочисника
Крім того, двірники Aerotwin оснащені двома спеціально виготовленими пружними пластинами Evodium. Вони передають контактний тиск щітки склоочисника на лобове скло та рівномірно розподіляють тиск по всій довжині двірника на лобовому склі. З одного боку, це сприяє рівномірному очищенню без розводів. З іншого боку, рівномірний контактний тиск пластин Evodium у поєднанні з новою поліпшеною гумовою сумішшю забезпечують підвищений опір і зниження зносу кромки склоочисника.

Протестовано в польових умовах
Прозоре скло в сезон дощів. Bosch удосконалив щітки склоочисника AerotwinРозробці оновлених Aerotwin передував триступеневий етап тестування. Інженери заводу з виготовлення щіток склоочисників Bosch, що розташований у місті Тінен, Бельгія, а також співробітники східноєвропейських офісів Bosch випробували чотири різні профілі гуми в польових умовах, зокрема при температурі –20 градусів. У процесі тестування особливу увагу звертали на ефективність роботи щіток саме в умовах суворих морозів, притаманних центрально- та північноєвропейським країнам.

1. На першому етапі, перед встановленням склоочисників, фахівці виміряли основні параметри важеля склоочисника, що впливають на ефективність роботи щіток:
силу притиску важеля,
кут нахилу до скла у двох позиціях – горизонтальному та вертикальному.
2. На другому етапі щітки перевірили в процесі експлуатації за двома основними параметрами:
якість очищення скла – відсутність смуг і розводів;
рівень шуму – за допомогою спеціального пристрою для вимірювання звуку експерти фіксували рівень шуму, що виникає під час роботи щіток Aerotwin.
Рух склоочисника по склу не повинен видавати будь-які неприємні звуки, що можуть дратувати та відвертати увагу водія. Саме безшумна робота щіток – один з ключових показників їх преміальної якості.
3. Третій етап передбачав повторні тестування кожні 1,5-2 місяці.
За результатами проведених випробувань, інженери Bosch визначили профіль гуми з найкращими показниками. Саме його використали для виробництва оновлених Bosch Aerotwin.

Принагідно нагадаємо, що для зручного підбору щіток склоочисника Bosch створив та випустив додаток для смартфонів Bosch Wiper App, в якому міститься вичерпна інформація про асортимент за застосування двірників різних серій.

Прозоре скло в сезон дощів. Bosch удосконалив щітки склоочисника Aerotwin

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое