В асортименті AVDtrade з’явились гальмівні колодки Friction Master
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Володар гальм. В асортименті AVDtrade з’явилась марка гальмівних запчастин Friction Master

Володар гальм. В асортименті AVDtrade з’явилась марка гальмівних запчастин Friction Master

Джерело компетенції в запчастинах компанії AVDtrade сягає далеких років, коли ще невелика фірма працювала в сегменті роздрібної торгівлі, тож її фахівці добре вивчили потреби і смаки кінцевих споживачів. Із розвитком компанії та переходом в сегмент В2В, стало очевидно, що вже недостатньо мати в портфелі лише один бренд у товарній групі: клієнтам потрібні альтернативні опції. Тому AVDtrade зосередила зусилля на варіативності портфелю брендів, щоб надати партнерам можливість обрати саме ті продукти, що задовільнять їх повною мірою.

Володар гальм. В асортименті AVDtrade з’явилась марка гальмівних запчастин Friction Master

Останнім прикладом такої політики стало включення до портфелю брендів компанії нової марки гальмівних систем – Friction Master. Таким чином AVDtrade може запропонувати клієнтам деталі гальм від різних марок в різних сегментах від бюджетного до преміум. Окрім того, зростає покриття автопарку, оскільки заповнюються прогалини в застосуваннях рідких моделей автомобілів.

Від інших брендів гальмівних деталей продукцію Friction Master вирізняє кілька характерних особливостей, таких, як наявність повномасштабної пропозиції керамічних гальмівних колодок із унікальною формулою фрікційної суміші, що надають споживачу низку переваг:

високий коефіцієнт тертя
знижене виділення пилу
сертифікація по R90, ISO і EAC. Бренд тісно співпрацює з американською галузевою асоціацією AMECA, яка перевіряє колодки на відповідність нормам безпеки, в тому числі і екологічних.

Також на початку літа українське представництво Friction Master відкрило новий логістичний центр біля Києва, що гарантує швидкі доставки та повний асортимент продукції.

Володар гальм. В асортименті AVDtrade з’явилась марка гальмівних запчастин Friction Master

На даний момент клієнтам AVDtrade доступні такі особливі продукти Friction Master, як лінійка з керамічних колодок, що випускаються під цім брендом. Взагалі ж серед продукції американської марки багатий перелік запчастин для гальм: колодки, диски, установчі та ремонтні комплекти до гальмівних систем, а також ступичні підшипники. Гальмівні колодки розподілені по чотирьох серіях: Black, Ultralife, Ceramic, Elit. Лінійка Black виготовляється в Китаї. Ultralife Ceramic – в Мексиці та КНР.

Володар гальм. В асортименті AVDtrade з’явилась марка гальмівних запчастин Friction Master

Компанія Friction Master працює на ринку США з 1985 року, її штаб-квартира і центральний логістичний склад розміщені в Чикаго, а виробничі потужності знаходяться в США, Мексиці і Китаї. З 2012 року права на бренд перейшли до корпорації Loop Automotive.

Більше інформації про компанію AVDtrade і марку Friction Master дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое