Continental Tyres India Limited. Continental приобрела 100% акций Modi Tyres Company Limited. Производство шин для рынка Азии
autoExpert » НОВИНИ » Колеса, шины » Continental завершує придбання підприємства з виробництва шин в Індії

Continental завершує придбання підприємства з виробництва шин в Індії

  • Прочитано: 1540
  • Дата: 2-08-2011, 13:17
  • Print

18 липня 2011 р. Компанія Continental, один з провідних міжнародних постачальників автомобільних комплектуючих та четвертий за розмірами в світі виробник і постачальник шин, придбала 100% акцій компанії Modi Tyres Company Limited (MTCL), дочірнього підприємства Modi Rubber Ltd.  Компанія Continental підтвердила, що отримала усі необхідні офіційні дозволи і закінчила трансакцію Купівельна вартість 100% акцій компанії MTCL склала 18,5 мільйонів євро. Таким чином, тепер MTCL є на сто відсотків дочірнім підприємством Continental AG.

 

Нове підприємство Continental Tyres India Limited сконцентрується на виробництві та продажу діагональних та радіальних шин для вантажівок і автобусів, а також радіальних шин для легкових автомобілів на індійському ринку.

З цього приводу Микола Сетзер, член правління компанії Continental зазначив: «Придбання акцій MTCL підкреслює нашу зацікавленість в індійському ринку. Це частина нашої стратегії, що полягає в інвестуванні  у місцеве виробництво шин для легкових автомобілів та вантажівок на ринках Азії. Ринок шин для вантажівок в Індії має чимале значення в глобальних масштабах, його об’єм складає 18 мільйонів шин на рік, що є більше, ніж на ринку Західної та Центральної Європи».

 

На ринку шин для легкових автомобілів та фургонів також спостерігається суттєвий приріст, як на вторинному ринку так і при поставках на конвеєр, де Continental може показати свою сильну позицію та багаторічний досвід. «Через це ми впевнені, що наша технологія класу преміум у поєднанні з новим місцевим представництвом зробить компанію Continental надійним стратегічним партнером як для підприємств шиномонтажу, так і для виробників автомобілів у Індії», — підкреслив Сетзер.

 

Головний офіс новоствореного підприємства Continental Tyres India Ltd. знаходиться у Делі. Підрозділи — у Делі та Модіпурамі. На даний час інтеграційна група спільно з колишніми працівниками MTCL працює над тим, щоб забезпечити оптимальний старт нового підприємства з використанням усіх доступних на сьогодні ресурсів Continental.

 

Концерн Continental AG, обсяг продажів якого склав у 2010 році понад  25,5 млрд. євро, є одним із провідних світових постачальників автомобільних компонентів. Концерн виробляє гальмівні системи, елементи ходової частини, системи трансмісії, інформаційні системи, електронні автомобільні системи, шини та технічні еластомери. Продукція Continental розробляється для забезпечення високого рівня безпеки на дорогах та максимально відповідає екологічним вимогам. Continental також має широкий досвід у сфері розробки автомобільних систем комунікації. На сьогодні у відділеннях концерну у 45 країнах світу працює понад  155 000 співробітників.Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше