технології Continental втілені у новому VW ID.3 E
autoExpert » НОВОСТИ » Автопром » Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E

Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E

Компанія Continental повідомила про старт серійного виробництва першого у світі високопродуктивного сервера для автомобілів з програмним забезпеченням. Компанія поставляє ключові компоненти для нового електромобіля Volkswagen ID.3 ( Intelligent Design), створеного на платформі MEB, які роблять авто особливо безпечним, цифровим та далекобійним представником свого класу. Зокрема, високопродуктивний комп'ютер (HPC) є важливою особливістю “підключених” транспортних засобів, таких як ID.3.

Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E
Нова модель VW ID.3 їздить безпечно, далеко і повністю поєднана з технологіями Continental

Continental є першим постачальником у світі, який пропонує високопотужний автомобільний сервер разом із відповідним програмним забезпеченням у масовому масштабі, тим самим відкриваючи шлях до майбутнього взаємного підключення автомобілів. Потужний комп’ютер контролює та захищає бездротовий обмін даними, а в майбутньому підтримуватиме оновлення програмного забезпечення “через повітря”. До того, HPC представляє ключову технологію в рамках нової модульної системи електроприводу Volkswagen. Технологічна компанія також постачає додаткові компоненти, спеціально розроблені для електромобілів, таких як ID.3. Сюди входять нещодавно розроблене барабанне гальмо, патрубки системи управління температурою, а також літні, зимові та всесезонні шини з технологією ContiSeal.

Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 EПочаток електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E

Гнучкі патрубки системи кондиціонування є частиною складної системи управління температурою та збільшують довговічність та діапазон електричних батарей. Літні та зимові шини EcoContact 6 та WinterContact TS 850 P з технологією ContiSeal пристосовані до спеціальних вимог ID.3, надійно герметизують проколи протектора та запобігають пошкодженню шин.
Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E
Барабанне гальмо EPB-Si є закритою, герметичною системою і тому менш схильне до корозії. З інтервалом експлуатаційного ресурсу до 150 000 кілометрів барабанне гальмо є оптимальним рішенням для електромобілів.

Концепція сервера визначальна для успіху електричної мобільності
Вирішальним фактором є перш за все високопродуктивний комп'ютер, який використовується як сервер в транспортному засобі та працює як смарт-інтерфейс в цифровому світі. Комп’ютер є центральним елементом нової електронної архітектури VW ID.3, а також всього майбутнього парку електромобілів від Volkswagen. Наприклад, нещодавно представлений електричний позашляховик VW ID.4 також буде оснащений інноваційним HPC від Continental. Нове серверне рішення поєднує в собі безліч електронних функцій автомобіля в одному пристрої. Тепер достатньо використати один блок управління там, де раніше було потрібно кілька десятків модулів, щоб взяти на себе зростаючу кількість цифрових функцій у сучасному автомобілі.

Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E
Інноваційна концепція ICAS1 забезпечує високий рівень поєднань транспортного засобу. Завдяки розділенню апаратного та програмного забезпечення, сервер може інтегрувати та оновлювати як програми Volkswagen, так і сторонні програми.

Актуальне «Дослідження мобільності Continental 2020» показує, що на багатьох провідних автомобільних ринках у всьому світі все більше людей розглядає можливість придбання електромобіля. Головні тренди формуються в Китаї, де понад чверть опитаних заявили про свій намір придбати автомобіль з електричним приводом найближчим часом, а 86% людей відповіли, що думають над цією ідеєю. Виробники реагують на це. Наприклад, Volkswagen планує інвестувати ще 15 млрд євро в розширення програми електричної мобільності в Китаї до 2024 року. Для компанії Continental той факт, що вона розробила основний компонент модульної системи електроприводів Volkswagen Group разом з новим HPC, має важливе значення. Щобільше, за останні місяці виробником вже було виграно контракти на високопродуктивні комп’ютери загальним обсягом понад 4 млрд євро.

Початок електричної ери: технології Continental втілені у новому VW ID.3 E«З новим високопродуктивним комп’ютером, Continental є першим постачальником, що масово оснащує електромобілі надпотужним сервером. Це ще раз підкреслює нашу компетенцію в галузі транспортних засобів. І, перш за все, це високотехнологічне рішення вразило наших клієнтів, що підтверджує приємна кількість нових контрактів», - сказав Хельмут Мачі (Helmut Matschi), член виконавчої ради та керівник відділу транспортних мереж та інформаційного бізнесу в Continental. «Спільно з VW та нашими партнерами ми запустили інноваційні рішення у всьому секторі мобільності». Завдяки HPC в майбутньому можна буде впровадити нові функції ПЗ та оновлення систем безпеки за допомогою бездротового з'єднання.

Сьогодні Continental є однією з найбільш досвідчених технологічних компаній у галузі електричної мобільності. Понад 20 років вона розробляє ключові компоненти для гібридних та електричних моделей численних автовиробників. Зокрема, в області інновацій програмного забезпечення та цифровізації Continental взяла на себе провідну роль. І ця тенденція продовжується: на початку цього року Continental представила найпотужнішу комп’ютерну систему в автомобільній промисловості, щоб просунути розвиток новаторських майбутніх технологій для допоміжного, автоматизованого та автономного водіння. Врешті-решт, це будуть насамперед індивідуальні програмні рішення – від оптимізації дальності ходу до програм керування автомобілем на основі штучного інтелекту для автономних автомобілів. Всі вони сприятимуть успіху нових, більш безпечних та екологічно чистих рішень для мобільності. Компанія Continental ідеально укомплектована для вирішення цих завдань.

Більше інформації про компанію Continental та її дистриб'юторів дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое