Моторные масла GROM–EX: дистрибьюторы, купить ОПТом, автомобильные масла

GROM–EX

  • Переглядів: 19850
  • Дата: 2-03-2021, 10:17
  • Print
GROM–EX

Виробник: GROM–EX
Країна: Україна
Сайт виробника: www.grom-ex.com
Контакти: Харків, вул. Єнакієвська, 11
тел.: +38 067 293 34 05

Всі НОВИНИ про GROM–EX на сайті...
Всі СТАТТІ про GROM–EX на сайті...

teost-brochure.pdf [3,26 Mb] (cкачиваний: 629)

Компанія GROM-EX існує з 1995 року. Спочатку це було невелике приватне підприємство з виробництва охолоджуючих рідин, яке співпрацювало переважно з великими автотранспортними підприємствами, заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами і було мало орієнтоване на споживчий ринок. Але, завдяки правильно правильно побудованій політиці в галузі ціноутворення та якості, продукція поступово завоювала значний сегмент у загальному ринку України.

В кінці 2007 року маркетингові дослідження компанії показали, що ринок імпортних олив перенасичений, багато "іменитих" брендів або підробляють, або завозяться з "третіх країн" і давно не відповідають тому рівню якості, який очікує від них споживач. Тому на початку 2008 року було розроблено та зареєстровано бренд GROM–EX.

GROM–EX

Спочатку виробництво готових товарних олив здійснювалося на потужностях "Лебединського нафтомаслозаводу" за послугою PRIVATE LABEL. Пізніше, після серії переговорів із низкою європейських компаній, було укладено прямі контракти зі світовими лідерами в галузі виробництва пакетів присадок та розробок технологій якісного блендингу - компаніями INFINEUM та ROHMAX (EVONIK).

Для підвищення рівня продукції та стовідсоткового контролю якості в 2011 році було здійснено запуск технологічної лінії з виготовлення олив у місті Харкові. Більше того, було повністю оснащено власну лабораторію та проведено цілу низку досліджень у галузі адаптації вироблених олив під українське паливо з високим вмістом сірки. Для цього було укладено контракт з німецькою фірмою Rhein Chemie та придбано ексклюзивні права на використання спеціальної антиокислювальної присадки, що значно зменшує залежність експлуатаційних характеристик оливи від палива, що використовується.

GROM–EX

Основна мета компанії – довести, що в Україні можливе виробництво олив, які не поступаються за якістю європейським аналогам, але привабливіші за ціною виключно за рахунок відсутності в собівартості витрат на логістику та загальносвітову рекламну та іміджеву підтримку.

Асортимент:

• оливи моторні, трансмісійні, рідини для АКПП та різноманітні мастила торгових марок GROM-EX, MOTOR LUX, BARELL, V8;
• антифризи / концентрати торгових марок GROM-EX, BARELL, V8, MOTOR LUX, VULCAN;
• готові до застосування охолоджувальні рідини торгових марок BARS, NORDIKA, VULCAN, ПОЛЯРНИЙ;
• гальмівні рідини V8, MOTOR LUX;
• PRIVAT LABEL для замовників.

GROM–EXGROM–EXGROM–EXGROM–EX
GROM–EX


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.


Спецвипуски

Календар

«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше