СТО Старий Косів,ремонт легкових автомобілів і мікроавтобусів,ремонт двигуна,форсунок,ходової,встановлення ГБО,додаткового обладнання

Старий Косів

  • Переглядів: 9367
  • Дата: 11-11-2014, 10:02
  • Print
СТО «Старий Косів»
Івано-Франківська обл., м. Косів – Старий Косів, вул.. Л. Українки, 62
тел.: (097) 332-73-33

Графік роботи:
понеділок-п’ятниця: 9:00-19:00
субота: 9:00-17:00
неділя – вихідний

СТО «Старий Косів» працює з 2008 року, спеціалізується на обслуговувані та ремонті легкових автомобілів і мікроавтобусів іноземного виробництва. Також автосервіс обслуговує автівки вітчизняного виробника.

Святослав Васильович Абашин, співвласник СТО «Старий Косів»: «Ми з моїм братом Любомиром завжди любили автомобілі, тому ідея відкрити власну СТО була вже давно. Цю задумку нам допоміг реалізувати Олег Соломка, який зараз є старшим майстром нашої станції. Він - висококваліфікований спеціаліст, добре розуміється в двигунах і ходовій частині автомобіля. Наразі Олег приймає автомобілі клієнтів в роботу, а після ремонту проводить контроль якості».

Старий Косів
Старий Косів
Старий Косів

Старий Косів
Старий Косів

На автосервісі «Старий Косів» пропонують такі послуги: капітальний ремонт двигуна, чистка інжекторних форсунок, ремонт дизельних форсунок, ремонт ходової частини та МКПП, ремонт електрики, встановлення допоміжного обладнання (сигналізацій, ксенону, парктроніків та мультимедійних систем), а також комп’ютерна діагностика за допомогою сканеру Gutmann, яку проводить кваліфікований електрик Іллюк Роман. Окрім того, в переліку послуг є встановлення газобалонного обладнання (ГБО), зварювання та шиномонтаж.

Для обслуговування автомобілів на станції відкриті сім постів з підйомниками, є один пост з ямою і окремі пости шиномонтажу та автомийки. Для регулювання розвалу-сходження використовується стенд німецької марки Hoffman, який дозволяє точно, без ручного втручання, провести заміри геометрії коліс автомобіля та, відштовхуючись від отриманих результатів, правильно відрегулювати їх положення.

Старий Косів
Старий Косів
Старий Косів

Святослав Абашин: «У нас працюють 12 кваліфікованих спеціалістів, всі вони за необхідністю відвідують навчальні курси та семінари. Ми – як одна велика команда, і хлопці розуміють, що від їхньої роботи залежить загальний успіх. Наших майстрів люди добре знають, у кожного з них є свої постійні клієнти. Деякі з них приїжджають з інших районів Івано-Франківської області, тому в нас відкрита комфортна кімната, де можна відпочити під час ремонту».

На території автосервісу мається автомагазин, в якому представлений широкий асортимент якісних запчастин для іномарок, зокрема для комерційних авто: Mercedes Sprinter, Volkswagen LT, Renault Kangoo, Fiat Doblo, Citroen Berlingo та ін. Пдібрати потрібні деталі допоможе менеджер з продажу Юрій Сусак. Окрім того, СТО «Старий Косів» пропонує доставку запчастин на замовлення, тому клієнтам не потрібно шукати необхідні деталі самостійно. Щодо мастил, для заміни пропонується продукція світових виробників, таких як Aral, Motul, Castrol, Liqui Moly, Manol, Xado та ін.

Старий Косів
Старий Косів
Старий Косів
Старий Косів

Якщо говорити про цінову політику, «Старий Косів» пропонує середню вартість послуг, порівняно з іншими СТО Івано-Франківської області. На всі виконані роботи надається гарантія, терміни якої визначаються, згідно з чинним законодавством, індивідуально для кожного виду робіт.

Святослав Абашин: «Ми ведемо журнал, в якому по кожному автомобілю фіксуємо, які виконувались роботи і хто їх виконував. Якщо майстер допустив помилку, звичайно, він виправляє її безкоштовно. Як показала практика, у нас один за всіх і всі за одного, тому проблеми вирішуємо колективно, при цьому гарантійних зобов’язань дотримуємось стовідсотково - відмовок в нас немає».

В майбутньому керівництво планує розширити станцію та додати послуги ремонту кузова та покраски.

Святослав Абашин: «Як то кажуть, усе пізнається з часом. Коли люди обслуговуються на станції «Старий Косів», а потім їдуть на інші СТО, через деякий час вони вертаються до нас і кажуть, що все ж таки наш сервіс кращий. Звичайно, ми повністю з ними погоджуємося, бо на сьогоднішній час ми дійсно можемо запропонувати найкращий сервіс в нашому регіоні. Можливо, десь є кращий, але покажіть, де, і ми постараємось стати ще краще».

Перелік виконуваних робіт:
• Капітальний ремонт двигуна
• Ремонт ходової
• Ремонт МКПП
• Чистка інжекторних форсунок
• Ремонт дизельних форсунок
• Ремонт електрики
• Встановлення додаткового обладнання
• Комп’ютерна діагностика
• Встановлення ГБО
• Зварювання
• Шиномонтаж та балансування
• Розвал-сходження
• Заміна мастил, фільтрів
• Продаж запчастин
• Автомийка

СТО «Старий Косів» на карті:
.


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.
 (голосов: 5)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвипуски

Календар

«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше