50 років компанії Comma Oil.Дистрибутор в Україні-Inter Cars Ukraine
autoExpert » НОВОСТИ » События » COMMA відзначає свій перший піввіковий ювілей

COMMA відзначає свій перший піввіковий ювілей

2015 рік знаменується 50-ю річницею компанії Comma Oil & Chemicals Ltd. За півстоліття, що минули з дня заснування, Comma з молодої приватної компанії з виробництва мінеральних моторних олив перетворилася на провідного постачальника високоякісних і високотехнологічних мастильних матеріалів, охолоджувальних рідин та продуктів автохімії для вторинного ринку автокомпонентів.

COMMA відзначає свій перший піввіковий ювілей

У 1965 році, коли партнери-засновники Comma заповнили перші ємності оливою Comma в місті Дартфорд, графство Кент, вони вступили в конкурентну боротьбу з більш ніж трьома сотнями аналогічних підприємств, що реалізують мастильні матеріали у Великобританії. Зосередившись на секторі технічного обслуговування автомобілів, компанії вдалося дуже швидко сформувати постійний контингент лояльних замовників, а також завоювати завидну репутацію постачальника високоякісних продуктів та послуг.

До 1989 року, коли компанія перейшла у власність Exxon, Comma забезпечувала продукцією, під її власними брендами, провідних виробників, включаючи Land Rover, Toyota, Unipart, Caterham, Glysantin®, AA та Black & Decker.

Введення у 1996 році стандартів ACEA ознаменувало перехід мастильних матеріалів з категорії універсальних товарів в ряд спеціалізованих продуктів під конкретні двигуни з номерами деталей, аналогічними специфікаціям для запасних частин. Comma зберегла традиції лідерства в галузі, вивівши спеціалізовані мастильні матеріали на вторинний ринок. Крім того, незалежні дистриб'ютори отримали підтримку Comma у вигляді інноваційних рішень в області застосовності продуктів, продажів, маркетингу, навчання персоналу та засобів комунікації із клієнтами.

COMMA відзначає свій перший піввіковий ювілей

У 2012 році компанія Cosan Lubricants придбала Comma у ExxonMobil, після чого пішов етап розширення виробничих та логістичних потужностей, реформування бренду Comma і виходу на глобальні ринки в Європі, Африці, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. До початку 2015 року компанії-дистриб'ютори бренду Comma створені більш ніж у 40 країнах світу, що забезпечує стабільне щорічне зростання виручки та прибутку.

Протягом усіх років свого існування Comma була готова підтвердити високу якість та експлуатаційні характеристики своїх продуктів в суворих умовах автоперегонів. В останні роки Comma є партнером переможців міжнародних чемпіонатів FIAФормула 2 2012 року та GP2 2014 року. Довгострокове технічне партнерство з компанією Motor Sport Vision (MSV) в рамках їх всесвітньо відомих корпоративних перегонів PalmerSport - свого роду унікальний полігон, де продукти Comma випробовуються в реальних спортивних умовах із загальним пробігом автомобілів близько трьох мільйонів кілометрів на рік.

Вступаючи до другої половини першого століття історії Comma, ми зберігаємо прихильність нашим основним цінностям в області обслуговування клієнтів, найвищої якості продукції та абсолютної відповідності потребам професійних автомеханіків, які є кінцевими споживачами наших продуктів», - заявив Девід Хопкінсон, виконавчий директор компанії Cosan Lubricants. «Бренд Comma вже має давню і славну історію, але ми сподіваємося на ще більш блискуче майбутнє».

COMMA відзначає свій перший піввіковий ювілейПро компанію Comma
Comma Oil & Chemicals Limited заснована у 1965 році. Міжнародний виробник і постачальник мастильних матеріалів, продуктів автохімії та засобів по догляду за автомобілями. Продукти під брендом Comma для легкових, легких комерційних та важких вантажних автомобілів доступні як професійним механікам, так і автолюбителям більш ніж у 40 країнах світу. У 2012 році компанія Comma стала стовідсотковим дочірнім підприємством компанії Cosan SA, Сан-Паулу, Бразилія. Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.CommaOil.comКомпанія Inter Cars Ukraine є офіційним дистрибутором Comma Oil&Chemicals в Україні.

COMMA відзначає свій перший піввіковий ювілей


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое