2023: Виставки AutoTechService та ComAutoTrans повертаються
autoExpert » НОВИНИ » Події » Виставки AutoTechService та ComAutoTrans повертаються до незламної автомобільної спільноти

Виставки AutoTechService та ComAutoTrans повертаються до незламної автомобільної спільноти

  • Переглядів: 657
  • Дата: 11-04-2023, 14:25
  • Print
30-та Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService відбудеться 30 травня – 1 червня 2023 р.

Одночасно будуть проходити такі заходи:
- AutoTechService - виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів.
- ComAutoTrans - виставка комерційного та спеціального автотранспорту.
- Нове цього року - експозиція спеціального автотранспорту TIR (Transport for Integrated Recovery) на виставці ComAutoTrans. За підсумками Міжнародного Форуму ReBuild Ukraine організатори виставки, компанія Прем’єр Експо, виявили потребу територіальних громад, які зазнали руйнувань або прийняли велику кількість внутрішніх переселенців, в оновленні парку спецтранспорту та пошуку джерел фінансування закупівель обслуговуючих підприємств (КП). Саме для вирішення цих задач буде презентована експозиція Transport for Integrated Recovery (TIR).

В рамках виставки відбудеться 1й Всеукраїнський FORUM СТО.
Запрошуються всі професіоналі сфери ремонту та обслуговування автомобілів. Вас чекають гарячі дискусії по ключовим питанням для СТО. До всіх дискусій будуть залучатися представники автобізнесів та автосервісів, які знаходитимуться в залі. В процесі дискусій можуть бути напрацьовані ідеї, які ляжуть в основу подальших змін у галузі, а також кожного автосервіса окремо.

Чекаємо всіх, хто працює на ПЕРЕМОГУ: ремонтує спеціальні та цивільні авто, забезпечує безперебійну поставку атотехніки, обладнання й автотоварів.

Виставка відбудеться на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ) за адресою Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15, 4 павільйон.

Реєстрація відвідувачів виставок вже відкрита з 10 квітня 2023 р.
Реєстрація на виставку AutoTechService 2023 для відвідувачів - тут.
Реєстрація на виставку з ПРОМОКОДОМ AUTOEX - безкоштовна.

Сьогодні виставки набувають абсолютно особливий статус, обумовлений нинішньою ситуацією. Вони дають чітке уявлення, хто з компаній залишився «у грі», а хто ні, які ніші звільнилися, і як слід планувати свою тактику і стратегію в нових реаліях.

Організуємо разом найбільший "Пункт Незламності" українського автосервісу та комерційного автотранспорту, який стане джерелом для нових ділових контактів і майданчиком для обміну досвідом!

Виставки AutoTechService та ComAutoTrans  повертаються до незламної автомобільної спільноти


Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.


Спецвипуски

Календар

«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше