Bosch випустив сигнальний пристрій Spexor
autoExpert » НОВОСТИ » Допоборудование » На варті безпеки. Bosch випустив сигнальний пристрій Spexor

На варті безпеки. Bosch випустив сигнальний пристрій Spexor

За даними Національної поліції України у 2018 році було скоєно близько 4500 (приблизно 12 на добу) угонів автомобілів. Цифра вражає сама по собі, але не йде ні в яке порівняння із Німеччинию, де щодня повідомляється про майже 600 викрадень транспортних засобів і 240 випадків крадіжок зі зломом (джерело: Polizeiliche Kriminalstatistik, 2019). Для протидії цьому компанія Bosch розробила мобільний пристрій сигналізації Spexor, який можна використовувати практично в будь-якому автомобілі та для великого списку об'єктів, що охороняються. Потужний акумулятор забезпечує автономну роботу пристрою протягом декількох тижнів, а регулярні оновлення програмного забезпечення гарантують його актуальність.

На варті безпеки. Bosch випустив сигнальний пристрій Spexor

«Наш мобільний пристрій сигналізації Spexor, безсумнівно, подарує користувачам душевний спокій як вдома, так і на вулиці»
, - говорить д-р Марко Гекель (Marko Hаckel), керівник відділу продажів і об'єднаного управління компанії Spexor. Разом із Тобіасом Ріделем (Tobias Riedel), керівником відділу управління продуктами та інжинірингу, він розробив і вивів Spexor на ринок.

Використовувати пристрій легко: достатньо завантажити додаток, відсканувати QR-код і налаштувати Spexor відповідно до своїх потреб. Нове рішення доступне в Німеччині в інтернет-магазині Bosch Smart Home online shop.

На варті безпеки. Bosch випустив сигнальний пристрій SpexorКомпактний охоронець
За розміром Spexor не більший за кавову чашку, але поєднує в собі датчики руху, шуму, а також фіксує зміни тиску повітря в радіусі п'яти метрів від себе. «Цю компактну систему безпеки Bosch відрізняє висока точність і інтелектуальна комбінація її датчиків, що дозволяє Spexor точно виявляти зломи», - зазначає співавтор розробки Тобіас Рідель. Якщо, наприклад, пристрій знаходиться в приміщенні, від вікна якого відскочив футбольний м'яч, датчики шуму та тиску зафіксують зміну, однак, сигнал тривоги спрацює тільки в разі, якщо датчики виявлять рух всередині. Тоді Spexor відправить повідомлення на смартфон користувача. Залежно від індивідуальних налаштувань пристрій також подає звуковий сигнал, а вбудовані світлодіоди блимають червоним, що є дієвим інструментом для відлякування злодіїв.

Безпека без компромісів
Мобільний мультисенсорний пристрій Bosch підходить не тільки для використання в транспорті чи вдома: завдяки батареї, яка перезаряджається, його можна розташувати скрізь, де потрібно подбати про безпеку. Для роботи Spexor потрібен Wi-Fi або стільниковий зв'язок. Заряду батареї вистачає на кілька тижнів. Ще одним фактором на користь широкого використання Spexor є великий температурний діапазон експлуатації та зберігання - в межах від -10 до + 60 ° С.

На варті безпеки. Bosch випустив сигнальний пристрій Spexor

Важливим пріоритетом при розробці пристрою була конфіденційність даних. У Spexor немає камери, він не аналізує та не зберігає будь-які голосові дані.

На варті безпеки. Bosch випустив сигнальний пристрій Spexor

Актуальні оновлення
Підключення до мережі або Wi-Fi дозволяє Spexor підтримувати актуальність свого програмного забезпечення. У майбутньому додаткові інструменти та програми будуть встановлюватися на пристрій разом із оновленнями ПЗ. «Із нашого масштабного дослідження ринку ми знаємо, що, крім зломів, клієнти хочуть, щоб такий пристрій виявляв пожежі та небезпечні гази – вдома або під час поїздки за місто. Ось чому наша мета – інтегрувати ці додаткові функції в оновлення програмного забезпечення для наявних пристроїв», - відзначає Марко Хекель.

Від ідеї до реалізації – 15 місяців
Шлях від початкової ідеї продукту до масового виробництва сигнальний пристрій Spexor пройшов всього за 15 місяців – завдяки власній платформі запуску Bosch. Стартап-інкубатор Bosch стимулює інновації як в рамках основного бізнесу компанії, так і за його межами. У його основі лежить гнучкий підхід до розробки продуктів. Компанія Grow, розташована в Європі, на Близькому Сході, в Африці, Південно-Східній Азії, Індії, Китаї, Японії, Північній Америці та Латинській Америці, є глобальним домом для стартапів всередині технологічної компанії. Наразі на етапі інкубації знаходяться 11 проєктів по всьому світу.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое