Федерація автопрому України підбила підсумки 2021 року для вітчизняного авторинку
autoExpert » НОВОСТИ » Автопром » Говорять цифри: Федерація автопрому України підбила підсумки 2021 року для вітчизняного авторинку

Говорять цифри: Федерація автопрому України підбила підсумки 2021 року для вітчизняного авторинку

Як це заведено в бізнесі, на початку нового року підводяться підсумки року, що минув: збираються та узагальнюються дані, аналізуються тренди, закладається основа для прийняття рішень щодо подальших дій.

Говорять цифри: Федерація автопрому України підбила підсумки 2021 року для вітчизняного авторинку

У Федерації автопрому України проаналізували і систематизували основні макропоказники автомобільної галузі України в різних розрізах з кількох точок зору. Зокрема, у звіті на 34 сторінках розглянуто і наочно показано у вигляді діаграм та інфографіки динаміку виробництва та імпорту легкових автомобілів, комерційного транспорту та електрокарів, наведено структуру ринку і топ найпопулярніших марок і моделей, оцінюється середній вік українського автопарку порівняно з європейським. В своєму огляді 2021 року ФАУ спиралась на дані Укравтопрому, МВС, Держслужби статистики, ДФСУ, порталу AUTO-CONSULTING, АСЕА.

Протягом 2021 року світова економіка намагалась надолужити втрати від шоку, викликаного коронакризою. І хоча більшість галузей промисловості поступово відновлюється від перенесених потрясінь, світове автомобілебудування отримало новий виклик – дефіцит електроніки, що спричиняє суттєві збитки для автомобільних концернів та ставить виробництво на межу часткової зупинки. На разі важко спрогнозувати, як довго ці фактори впливатимуть на автовиробництво.

Водночас, там де одні бачать кризу, для інших відкривається вікно можливостей. Адже у кінцевому підсумку переможцями стануть ті, хто проявив гнучкість та здатність швидко адаптуватися до змін.

Всі цвітові фактори не можуть не позначитись на ринку України, що залишається імпортозалежним. Загалом імпорт автомобілів до нашої країни оцінюється цифрою в 4 млрд доларів (ця величина співставна з імпортом газу або нафтопродуктів). При тому, що зростаючий попит стимулює і національне автовиробництво. З наведених даних можна побачити стійкий тренд до збільшення кількості авто в Україні. Щоб оцінити стан справ на авторинку, рекомендуємо ознайомитись зі звітом ФАУ, що наводиться у дайджесті REVIEW №83.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое