EXIST.UA для СТО - Програмні продукти, Запасні частини, Інструменти та обладнання, Партнерські проекти для СТО

EXIST.UA

  • Переглядів: 1705
  • Дата: 18-04-2023, 16:23
  • Print
EXIST.UA

Компанія: EXIST.UA
Країна: Україна
Контакти:
+38 099 170 1 888
+38 093 170 1 888
e-mail: info@exist.ua
www.exist.ua

Всі НОВИНИ від EXIST.UA на сайті...
Всі СТАТТІ від EXIST.UA на сайті...

EXIST.UA – всеукраїнський інтернет-магазин автотоварів, обладнання з інструментом та сервісів з національною мережею офісів обслуговування у кожному обласному центрі.

EXIST.UA сьогодні – більше ніж інтернет-магазин автотоварів для власника автомобіля.


EXIST.UA для СТО:

1. Програмні продукти:

... ОЕ-каталоги та TecDoc онлайн.
... Autodata – помічник з ремонтом автомобіля (exist.ua - офіційний дистриб'ютор).
... Зручний мобільний додаток для взаємодії з СТО.

2. Запасні частини:

... Персональні цінові пропозиції для СТО та В2В з 40 000 000 товарів від понад 300 постачальників.
... Під замовлення СТО - товари з закордонних складів відсутніх пропозицій на ринку України.
... Унікальні та рідкісні запчастини на складі EXIST.UA за доступними цінами.
... Допомога з підбором (підбір запчастин замість СТО).
... Гарантія якості та безперешкодне повернення товарів.

3. Інструменти та обладнання:

... Професійний слюсасний інструмент.
... Гаражне обладнання.

4. Партнерські проекти для СТО:

... Рекомендація партнерського СТО для клієнта EXIST.UA, який поридбав автозапчастни.EXIST.UA для АВТОМОБІЛІСТА:

EXIST.UA – всеукраїнський інтернет-магазин автотоварів з національною мережею офісів обслуговування у кожному обласному центрі.

На сайті щоденно представлені актуальні пропозиції на більш ніж 40 000 000 товарів від понад 300 постачальників, що дозволяє запропонувати клієнтам найширший в Україні асортимент автозапчастин і автотоварів в одному місці – на екрані монитору ПК та у зручному додатку мобільного телефону.

Низка сервісів від EXIST.UA дає можливість отримати вирішення широкого кола питань, пов’язаних з експлуатацією автомобіля, в одному місці з гарантованою якістю.

Супутні сервіси для автомобіліста:

Автострахування: весь спектр страхових продуктів для автомобілістів: Автоцивілка, добровільне страхування відповідальності, КАСАКО, Зелена карта. Наші партнери – тільки надійні страхові компанії, які є лідерами ринку страхових послуг України: PZU, Європейський Страховий Альянс, ОРАНТА.

Партнерські СТО: клієнт отримує СТО, а СТО отримує клієнта.

Технічна підтримка в дорозі 24/7: допомога в дорозі на всій території України, у тому числі поза населеними пунктами. Несправність автомобіля, аварія, відсутність палива, відмова акумуляторної батареї або інші проблеми - ми забезпечимо оперативну допомогу (Exist Assistance)

Чим ми відрізняємося від інших:

Безкоштовна доставка
Ми доставляємо безкоштовно будь-який товар в будь-яку точку України. З цією метою ми співпрацюємо з лідером ринку перевезень «Новою Поштою». Навіть при отриманні товару накладеною оплатою послугу пересилки грошових коштів сплачує EXIST.UA.

Гарантія
Ми надаємо безпрецедентні умови гарантії на придбані товари. Усі підтверджені витрати клієнта, пов’язані з дефектом, відшкодовуються. Звернення з претензією є максимально легким та безпроблемним. Будь-які питання вирішується з точки зору інтересів клієнта.

Повернення товару
Швидко, зручно та без зайвих бюрократичних процедур можна повернути будь-які товари які не підійшли чи не вірно були підібрані. Однакові умови повернення товарів для будь-яких категорій клієнтів.

Зручний мобільний додаток
Для того щоб вся необхідна інформація по взаємодії з EXIST.UA була під рукою – ми створили зручний мобільний додаток для IOS і Android.

Боротьба з підробками
В EXIST.UA функціонує спеціальний підрозділ з перевірки автотоварів. У випадку підозри товару в підробці, ми зв'язуємося безпосередньо з виробником та отримуємо фаховий висновок спеціаліста. Приклади підробних товарів ми демонструємо нашому YouTube каналі та в оналайн журалі «АвтоГід».

Супутні сервіси
Потреби автомобіліста не обмежуються запчастинами. Їх набагато більше, і всі вони можуть бути вирішені в одному місці – в EXIST.UA. Це партнерські СТО, автострахування, послуга EXIST Assistance та інші.

Постійна акційна активність
Ми проводимо постійні акції і розіграші, річний призовий фонд складає 3 млн. грн. Світові бренди беруть активну участь в акціях на нашому сайті, бо саме репутація EXIST.UA є найбільшим нашим досягненням у відносинах виробника з клієнтом.

Відкритість і лояльність до клієнтів
Будь-яку критику ми розглядаємо як подарунок - це джерело інформації для поліпшення нашого сервісу. До нас легко достукатись - ми присутні в соцмережах Facebook, YouTube, Instagram, на форумах автоклубів. Ми оперативно реагуємо на будь-які звернення, а до вирішення будь-яких питань ми підходимо з позиції інтересів клієнта.

EXIST.UA
.

Теги: EXIST.UA

Шановний відвідувач сайту www.autoexpert-consulting.com. Якщо ви професіонал ринку автосервісу та торгівлі автозапчастинами, оливами тощо – ви маєте змогу безкоштовно користуватися послугою Hotline autoExpert за телефоном гарячої лінії +38 067 537 82 42.


Спецвипуски

Календар

«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опитування

Напрямок вашого бізнесу

Продаж автомобілів
Автосервіс
Гуртова торгівля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевезення
Інше