Мультиплаз-Украина
autoExpert » ДИСТРИБЬЮТОРЫ » Оборуд. » Мультиплаз-Украина

Мультиплаз-Украина

www.multiplaz.com.ua
The company did not provide actual information,
телефон для консультаций +38 067 537 82 42

Пропонований Вашій увазі новий вид плазмових апаратів відрізняється від традиційного обладнання портативністю, екологічною чистотою, низькими експлуатаційними витратами й багатофункціональністю:
- різання - непрямою та прямою дугою;
- зварювання - плазмове та плазмово-дугове;
- пайка - твердим та м`яким припоями.

Плазмовий апарат Мультіплаз 3500 - це універсальний інструмент для обробки металевих і неметаевих матеріалів.
Мультіплаз 3500 має цифрову індикацію напруги, термозахист від перевантаження та автовольтаж.

Завдяки компактній конструкції апаратів найбільш ефективне їх використання при проведенні всіх видів ремонтних і монтажних робіт "на виїзді" у тому числі при ремонті залізничних комунікацій, зв'язку, сантехніки, систем опалення, холодильників, кондиціонерів, покрівельних покриттів і т.д.

Не менш привабливе застосування апаратів майстернями металоремонта (у т.ч. кузовного), майстернями художнього промислу, будівельниками, фермерами, енергетиками.

Унікальність плазмової технології
Водяна пара є ідеальною плазмообразуючою середою: екологічно чистою, вибухобезпечною й безвідхідною, що сприятливо впливає на санітарно-гігієнічні умови праці.
Висока температура, що має місце в пальнику "Мультіплаз-3500", сприяє іонізації водню з поглинанням значної кількості тепла. Відповідно при рекомбінації в області анода (виробу) вивільняється велика кількість енергії, що сприяє інтенсифікації процесу плавлення металу.
При високих температурах, які мають місце в зоні плазмового струменя, водяна пара може також дисоціювати на водень і гідроксил (ОН). Останній не розчиняється в металі, будучи високо стійким з'єднанням, сприяючи тим самим поліпшенню поверхні розплавленого металу (поверхня характеризується металевим блиском).

Технологія стислої дуги
Апарат Мультіплаз 3500 складається із двох пальників, блоку живлення та додаткових запчастин.
Плазмовий пальник (плазмотрон) виконаний у формі пістолета й містить у собі розрядну камеру, конструктивно об`єднану з обладнанням паротворення. Більш детальну інформацію про устрій апарата Ви знайдете в інструкції.
Для зварювання та різання не потрібно компресорів або балонів! Усе, що потрібно - це однофазна електророзетка 220В і небагато водопровідної води або водно-спиртової суміші, що заливаються безпосередньо в пальник.
Об'єднання системи паротворення з розрядною камерою дозволило створити ефективну систему охолодження електродів пальника за рахунок використання теплової енергії, виділюваній на електродах, для паротворення. Такий підхід дозволив створити саморегулюючу систему охолодження (чим більше потужність,виділювана на електродах пальника, тим більше кількість вироблюваного плазмоутворюючого пару).
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Популярное

Календарь

«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое