СТО «Автозвук-Ужгород» - встановлення звукоізоляційного шару, додаткового обладнання, діагностика автомобілів та ремонт пневматичних підвісок Mercedes

Автозвук

СТО «Автозвук-Ужгород»
Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Гагаріна, 108
тел.: (050) 372-52-48, (067) 314-09-81
www.avtozvuk-uz.com
e-mail: avtozvuk_uzh@mail.ru

Графік роботи:
понеділок- субота: 09.00-18.00

СТО «Автозвук-Ужгород» знайома багатьом закарпатським автовласникам. Компанію було засновано у 2007 році та за 8 років свого існування вона заробила багато позитивних відгуків з боку клиєнтів та партнерів. Автосервіс спеціалізується на встановленні, обслуговуванні та ремонті автомобільної електрики та електроніки, встановленні звукоізоляціонного шару в автомобілях усіх марок, а також тонуванні скла, комп’ютерній діагностиці автомобілей марки Mercedes, Skoda, Volkswagen, Seat, Audi та обслуговування пневматичних підвісок марки Mercedes.

СТО «Автозвук-Ужгород» є офіційним представником марки Cyclon та SIGMA в Закарпатській області. Продукція марки Cyclon (відеорегістратори, звукові системи, автомагнітоли, GPS-навігатори, автомобільні охранні системи та інше) розроблена українськими фахівцями. Завдяки суворому контролю якості з боку українских розробників, марка Cyclon є одним з найкращих (якщо не найкращим) брендів у своїй ціновій категорії на ринку. Це підтверджено думками вітчизняних автомобилістів, які встановили у своїх машинах додаткове обладнання цієї марки, та є поводом для гордості вітчизняних розробників.

Але якість роботи СТО «Автозвук-Ужгород» залежить не тільки від досягнень вітчизняних розробників автомобільної електроніки. Дуже сильно впливає кваліфікація майстрів та їх мотивованість до якісної праці. Інакше бути не може, тому що цей автосервіс є сімейним підприємством, де кожен співробітник особисто зацікавлений у тому, щоб кожен клієнт був задоволений. Тому на СТО не скупляться на гарантійні обов’язки та виконують їх в повній мірі. Якщо додаткове обладнання придбане та встановлене тут, то заміна зіпсованих елементів здійснюється безкоштовно.

Кожен клієнт, до звертається на станцію, отримує індивідуальний підхід та максимальну відповідність бажаного отриманому. Наприклад, якщо треба встановити додаткове обладнання, клієнтові не тільки запропонують декілька цікавих вариантів вирішення поставленої задачі, а й ознайомлять з потенційно цікавими для людини додатковими опціями. Після того, як усі роботи погодять з власником машини та виконають їх у повному обсязі, клієнтові залишається лише насолоджуватись новими можливостями свого авто. Не дивно, що СТО «Автозвук-Ужгород» має стільки позитивних відгуків з боку вдячних клієнтів. Найкраща реклама, звісно, це людскі чутки.

Продають електроніку на СТО «Автозвук-Ужгород» оптом і в роздріб. До того, ж оптова торгівля не лімітована в обсягах. Цим користуються численні партнери компанії, які займаються роздрібною торгівлею та встановленням додаткового обладнання Cyclon. Для деяких оптових клієнтів тут навіть існує особистий вхід.

Про популярність автосервіса та наданих тут послугах яскраво свідчать черги на обслуговування. Майстри СТО на двух постах за день приймають до 6 автомобілів. Обслуговування кожної машини триває від 30 хвилин до 4 годин та залежить від складності та обсягу необхідних робіт. Та чим складнішою є задача, яку ставить клієнт, тим більш великий ентузіазм пробуджується у майстрів. Вони бачать в цьому можливість відволіктися від повсякденної роботи та надати волі інженерним думкам та своїй уяві.

Популярність СТО «Автозвук-Ужгород» велика настільки, що найближчим часом керівництво автосервісу має намір відкрити ще одну додаткову станцію з таким самим переліком наданих послуг. Також тут розглядають можливість поширити свою діяльність та почати продавати автомобільні запчастини.

Перелік наданих послуг:
• Комп’ютерна діагностика автомобіля, марок: Mercedes, Skoda, Volkswagen, Seat, Audi
• Встановлення звукоізоляції та паркувальних систем
• Встановлення охоронних систем та ксенону
• Встановлення додаткового обладнання (акустика та мультимедіа)
• Ремонт електрики та електроніки автомобіля
• Тонування скла
• Обслуговування пневматичних подвісок Mercedes

СТО «Автозвук-Ужгород» на мапі:
.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое