СТО «АвтоекспресСервіс» - комплексне обслуговування та ремонт легкових та вантажних автомобілів в місті Тульчин Вінницької області.
autoExpert » СТО » Винницкая обл. » АвтоекспресСервіс

АвтоекспресСервіс

СТО «АвтоекспресСервіс»
Вінницька обл.., м. Тульчин, вул.. Перемоги, 5-А (Автобазар)
Тел.: (04335) 2-16-38, 2-48-44, (067) 877-02-44, (097) 968-42-84

Графік роботи:
понеділок-п’ятниця: 8:00-18:00
субота: 8:00-17:00
неділя: 8:00-13:00

«АвтоекспресСервіс» – станція технічного обслуговування, що знаходиться в місті Тульчин Вінницької області. Місцевим автолюбителям вже давно відомо про майстерність та якість роботи спеціалістів станції. СТО існує та успішно розвивається з 2000 року, і за п’ятнадцять років тут встигли охопити досить широкий спектр послуг.

Станція спеціалізується на обслуговуванні і ремонті легкових та вантажних автомобілів всіх брендів. Список послуг включає в себе технічне обслуговування, ремонт бензинових і дизельних двигунів, ремонт ходової, комп’ютерна діагностика, реставрацію шарових опор і наконечників рульових тяг, регулювання розвала-сходження, токарні роботи, шиномонтаж та багато іншого. Також тут проводять обов’язковий технічний огляд автомобілів, для якого на СТО є необхідне обладнання.

Матеріальна база СТО дозволяє одночасно обслуговувати чотири легкових та два вантажних автомобілі. На станції функціонує чотири легкових і два вантажних робочих постів, які обладнані всім необхідним. На одному з вантажних постів використовується підйомник з вантажопідйомністю 12 тон. Таке обладнання є рідкістю для нашої країни. Окрім цього тут є стенд розвала-сходження, обладнання для токарних робіт, шиномонтаж, а також стенди для технічного огляду (гальмівний стенд, стенд перевірки ходової, регулювання фар тощо). Також на території станції працює магазин автомобільних запчастин з великим складом. Наявність такої матеріальної бази дозволяє зробити роботу максимально оперативною та ефективною.

Технічний персонал СТО складається з восьми майстрів. Всі спеціалісти мають багаторічний досвід та високий рівень професіоналізму. Персонал регулярно поповнює свій багаж знань та навичок, відвідуючи семінари по підвищенню кваліфікації. Також майстрів відправляють на тренінги та майстер-класи, що проводяться партнерами станції за кордоном.

«АвтоекспресСервіс» працює як з приватними клієнтами, так і з підприємствами. Зокрема, весь свій автопарк тут обслуговує фірма «Тульчинка», місцеві державні організації та багато інших.

СТО «АвтоекспресСервіс» планує і далі активно розвиватись. В недалекому майбутньому список виконуваних робіт поповниться кількома новими послугами.

Список виконуваних послуг:
• Ремонт і реставрація ходової
• Діагностика і ремонт двигунів
• Заміна витратних матеріалів і технічних рідин
• Розвал-сходження
• Реставрація шарових опор та наконечників рульових тяг
• Токарні роботи
• Комп’ютерна діагностика
• Шиномонтаж та балансування
СТО АвтоекспресСервіс


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое